حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: امروز مشکلاتی نیز در کشور وجود دارد که نیازمند روحیه جهادی، صبر و استقامت و ثبات قدم در مسیر ولایت است، در این مسیر ضرورت دارد با امید آفرینی در مقابل نقشه‌های شوم و تحریف‌های دشمنان ایستادگی کنیم.
کد خبر: ۹۵۱۴۸۲۳
|
۰۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۰:۵۶

سردار مجتبی فدا در مراسم گرامیداشت سوم خرداد در جمع رزمندگان دوران دفاع مقدس و بسیجیان اصفهان ضمن تبریک سالروز ولادت فرخنده امام رضا -علیه السّلام- و حضرت معصومه -سلام الله علیها- و تبریک فرا رسیدن سالروز فتح خرمشهر و عملیات غرورآفرین الی بیت المقدس، از ضرورت تبیین دستاوردهای دفاع مقدس برای نسل‌هایی که جبهه و جنگ را ندیدند سخن گفت.

فرمانده سپاه صاحب الزمان -عجّل الله تعالی فرجه الشریف- فدا اظهار کرد: نباید کاری که برای رضای خدا در دفاع مقدس انجام دادیم را ارزان از دست بدهیم و لازم است از زحماتی که کشیدیم امروز دفاع کنیم و خود را در برابر شرح دستاوردها، موفقیت‌ها، پیشرفت‌های کشور، سختی‌ها و رنج‌ها و اتفاقاتی که در طول 43 سال گذشته در کشور رقم خورده است در قالب جهاد تبیین به صورت واجب فوری مسئول بدانیم.

وی متذکر شد که دیر جنبیدن در این راه برابر خواهد بود با از دست دادن جوانان ما و به صف کردن لشکری در مقابل که در جریان بخش اعظمی از اتفاقات کشور نبوده و نزد ایشان جای شهید و جلاد عوض شده است همان طور که در حوادث سال گذشته کسانی در خیابان دستگیر شدند که هیچ شناختی از مسائل کشور، مشکلات و موفقیت‌های آن نداشتند.

 

*مردم با فتنه سال گذشته همراهی نکردند

این یادگار دوران دفاع مقدس درباره ایستادگی مردم پای نظام و انقلاب تصریح کرد: فنته سال گذشته روز 26 شهریور با مرگ آن دختر رقم خورد، 28 شهریور شروع شد و اوج گرفت و در آن روزها بیشترین جمعیت برآورد شده کف میدان به 50 هزار نفر نمی‌رسیدند که سبب شد دوم مهر ماه سران آمریکا شکست فتنه را اعلام کنند چون مردم با فتنه همراهی نکردند.

فرمانده سپاه صاحب الزمان استان اصفهان با بیان این که مردم با فساد، برهنگی و بی‌اخلاقی مخالف هستند، نظام مقدس جمهوری اسلامی را دوست دارند و پیرو رهبرشان هستند، در مورد چرایی تداوم فتنه تا آذر ماه گفت: فضای مجازی، جنگ شناختی، تغییر واقعیت‌ها و دگرگون نشان دادن واقعیت‌ها شرایطی را به وجود آورد که جوانانی که آمدند در صحنه فرسنگ‌ها با حقایق فاصله پیدا کرده بودند و حتی در چندین مورد بازداشت‌شدگان به مأمورین اظهار کرده بودند چند روز دیگر نظام تغییر خواهد کرد و جای ما و شما عوض خواهد شد.

سردار فدا با اشاره به مشکلات کشور، با تأکید بر این که کسی منکر مشکلات نیست، از ضرورت صبر و استقامت، ثبات قدم در مسیر ولایت و خط امام و رهبری، مرزبندی با دشمن و روحیه جهادی انقلابی برای ادامه مسیر انقلاب اسلامی ایران و اتصال آن به انقلاب امام زمان -عجّل الله تعالی فرجه الشریف- سخن گفت.

وی یکی از نیازهای امروز کشور را امیدآفرینی و مقابله با تحریف، دروغ، شانتاژ و فضاسازی رسانه‌های بیگانه و شبکه‌های اجتماعی دانست و اظهار کرد: بارها مشکلات، کشور را به مو رسانده است اما این مو پاره نشده است مانند زمانی که انفجار دفتر حزب جمهوری اسلامی رخ داد که در آن زمان مجلس از اکثریت افتاد، از امام برای اجرای قانونی حکم حکومتی خواستند که امام فرمودند مجلس باید تشکیل شود و خود تصمیم بگیرد لذا نمایندگان را روی تخت برانکارد و با سرم در مجلس حاضر کردند تا برای سرنوشت کشور تصمیم بگیرند و عملی خلاف قانون در حکومت انجام نشود.

این فرمانده بسیجی گفت: مردم کشور ما و رزمندگان ما ترور، بمباران هوایی، حملات شبانه‌روزی دشمن به شهرها و غیره را از سر گذراندند و ایستادگی کردند تا عزت، شرافت و بزرگی را به دست آورد.

 

*آن چیزی که امیدآفرینی را تکمیل می‌کند، جهاد خدمت‌رسانی است

فرمانده سپاه صاحب الزمان عنوان کرد: آن چیزی که امیدآفرینی را تکمیل می‌کند، جهاد خدمت‌رسانی است و در این راه باید هر کسی هر کاری از دستش بر می‌آید اعمّ از خدمت به مردم، رفع گرفتاری، رفع موانع پیشرفت، رشد تولید و مهار تورم انجام دهد.

سردار فدا در این مراسم همچنین از تصویب اساسنامه شهرک دارخوین بعد از 36 سال و کلید خوردن اجرای طرح میعادگاه شهید خرازی در شهرک داروخوین خبر داد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها