خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
کانون بسیج اساتید دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در سالروز آزاد سازی خرمشهر قهرمان اطلاعیه ای صادر کرد.
کد خبر: ۹۵۱۵۷۰۹
|
۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در خرمشهر :

در متن این اطلاعیه آمده است ؛

باسمه تعالی

سوم خرداد ۱۳۶۱ سالروز حماسه ای ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی ایران و همه ملت های مظلوم و آزادی خواه عالم است.

روزی که مستضعفان با سلاح ایمان و عزم راسخ و استوار، هیمنه پوشالین استکبار را در هم شکسته و ثابت کردند که ایمان، مبارزه و استقامت در راه هدف حتمأ نصرت و پیروزی الهی را به دنبال خواهد داشت.

حماسه جاودان آزاد سازی خرمشهر راه روشنی را به روی همه آزادی خواهان و مظلومان گشود و بن بست ها و قفل شدگی های روبروی آنها را به کناری زد.قطعا اگر حماسه فتح خرمشهر و درس ها و تعالیم الهی آن نبود، سه دهه بعد آن همه پیروزی و فتح در جبهه مقاومت از سوریه و لبنان گرفته تا عراق و یمن رخ نمی نمایاند.

امام خمینی عزیز آن رهبر حکیم و الهی توانست با نفس مسیحایی خود و با به میدان آوردن جوانان و با تأسی از حماسه عاشورا آن حماسه بزرگ را عینیت ببخشد و امروز نیز خلف صالح او امام خامنه‌ای توانسته با همان اصول و مبانی،جهان اسلام و جبهه مقاومت را به فتح و ظفر برساند.

امام همان امام،اصول همان اصول،جوانان همان جوانان،دشمن همان دشمن ولی میدان جنگ و نبرد متفاوت از دیروز.

پس ای جوانان عزیز باید به هوش باشید که خرمشهر ها در پیش داریم و باید با همان ایمان و عزم راسخ سال ۶۱، خرمشهرهای امروز و آینده را نیز پشت سر امام و فرمانده خود، امام خامنه ای عزیز فتح نماییم.

 

والسلام علیکم و رحمت الله

کانون بسیج اساتید دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر. سوم خرداد ۱۴۰۲

ارسال نظرات
پرطرفدارترین