خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع)شهرستان قزوین:
  حجت‌الاسلام رضا صادقی گفت:فتح خرمشهر نماد اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تحت امر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خمینی(ره) بود که با عزم خود ضربه های مهلکی بر دشمن متجاوز وارد کردند
کد خبر: ۹۵۱۵۷۲۱
|
۰۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۱

.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج قزوین،حجت‌الاسلام رضا صادقی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع)شهرستان قزوین،در گفتگو با خبرنگار بسیج،ضمن تبریک

سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار وپیروزی،اظهار داشت:

آزاد سازی خرمشهر در عملیات بیت‌المقدس سال ۶۱نقطه آغاز پیروزیهای رزمندگان اسلام در جبهه ها ی حق علیه باطل بود.

وی خاطرنشان کرد:ارتش عراق که در ابتدا ی جنگ با انواع و اقسام تجهیزات نظامی به ایران حمله کردند و داعیه این را داشتند که چند روز ه به تهران می رسند اما در خرمشهر با مقاومت اقشار مختلف مردم مواجه شدند و نیروهای ارتش با فرماندهی شهید صیاد شیرازی و سپاه در عملیات بیت‌المقدس نیروهای عراقی را به عقب راندند و خرمشهر آزاد شد.

صادقی یادآور شد:این فتح دستاوردهایی داشت از جمله انفعال و سرشکستگی ارتش و فرماندهان جنگ عراق و طرفداران آنها واستکبار جهانی و دستاورد دیگر بازگشت روحیه و اعتماد به نفس نیروهای مسلح ایران، و در موضع قدرت قرار گرفت و در طول جنگ توانستند به فتح وپیروزی برسندو این نبود مگر ایمان و توکل به خداوند منان و رهبری حضرت امام خمینی ره وحضور مقتدرانه رزمندگان اسلام و مردم عزیز در راه اسلام.

این مسئول بیان کرد:واین فتح نشان از مقاومت و ایستادگی ملت ایران دارد که امروز همان مقاومت جواب داده وسایر کشور های اسلامی با درس آموزی از ایران، مقاومت را در برابر استکبار در پیش گرفته اند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه امام سجاد(ع)شهرستان قزوین در پایان افزود:فتح خرمشهر نماد اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تحت امر فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خمینی(ره) بود که با عزم خود ضربه های مهلکی بر دشمن متجاوز وارد کردند و رجزهای پوچ فتح سه روزه صدام به کلی رنگ باخت و جنگ تحمیلی را به شکست تحمیلی برای دشمن مبدل کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین