خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مدیر دارالقرآن بسیجیان سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان ضمن دعوت از مردم استان و جامعه قرآنی برای حضور در مسابقات قرآن و عترت بسیج از آمادگی ۴۰۰ مسجد و پایگاه قرآنی برای ثبت نام افراد عنوان کرد.
کد خبر: ۹۵۱۶۱۴۱
|
۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۰

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در اهواز؛سواری،مدیر دارالقرآن بسیجیان سپاه ولی‌عصر (عج) خوزستان بیان داشت؛  طبق بیانات مقام معظم رهبری ؛ «مساجد را پایگاه قرآنی کنید» به برکت همین راهبرد سی مین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت بسیج در استان خوزستان برنامه ریزی شده است که در بخش های خانوادگی، فردی گروهی در بین ۴۰۰ مسجد درسطح استان در حال ثبت نام هستند 

 

وی ادامه داد: از آحاد مردم عزیز استان خوزستان به ویژه جامعه بزرگ قرآنی استان دعوت می کنیم تا در این دوره از مسابقات با مراجعه به سایت event.quranbsj.ir یا ارسال عدد ۱ به شماره پیامک ۶۶۰۰۰۵ جهت ثبت نام اقدام کنند.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین