حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول بسیج حقوقدانان استان سمنان از آزادسازی 17 زندانی معسر و نیازمند جرائم غیرعمد از زندان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۶۱۹۵
|
۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۳

مهدی سعدی، مسئول سازمان بسیج حقوق دانان استان سمنان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در سمنان به ارائه گزارش آزادسازی زندانیان در سال ۱۴۰۲ پرداخت و گفت: 14 زندانی جرائم غیرعمد با پرداخت بدهی به مبلغ سه میلیارد تومان و سه زندانی معسر و نیازمند با 100 میلیون تومان آزاد شدند.
وی خاطرنشان کرد: سه نفر محکوم به قصاص با پیگیری های انجام شده و برگزاری جلسات مکرر با خانواده های مذکور در ایام سوم خرداد و عملیات غرور آفرین الی بیت المقدس با حضور سید هادی نقیبی مدیر ستاد دیه استان سمنان  و همکاری های مشترک منجر به جلب رضایت ۲نفر از این سه محکوم شد ودر این راستا مبلغ ۹۰۰میلیون تومان جمع آوری و واریز توسط انجمن حمایت از زندانیان استان انجام گرفت و یک نفر دیگر هم در حال پیگیری است که به حق شهدا رضایت گرفته خواهد شد.

 مسئول سازمان بسیج حقوق دانان از همراهی و همکاری مسئولین به ویژه رئیس کل دادگستری استان، مدیرکل اداره زندان ها،مدیر عامل ستاد دیه وانجمن حمایت از زندانیان استان و بویژه خیرین محترم و تمام کسانی که در این امر خداپسندانه مشارکت نمودند قدردانی کرد.
وی از رضایت ۲خانواده که با رضایت خود باعث بازگشت ۲نفر دیگر به زندگی شدن قدر دانی کرد.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین