حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
شاهرود_ مدیر درمانگاه تخصصی رضوی شاهرود گفت: این درمانگاه روزانه به ۲ هزار نفر خدمات ارائه می‌دهد.
کد خبر: ۹۵۱۶۳۰۸
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۳

مراجعه روزانه ۲ هزار نفر در درمانگاه تخصصی رضوی سپاه شاهرودجواد رضوانی در گفتگو با خبرنگار بسیج، با بیان اینکه این درمانگاه از سال ۱۳۳۳ تاسیس و سال ۱۳۵۸ به سپاه ناحیه شاهرود واگذار شده است، افزود: این درمانگاه تخصصی خدمات جامع فیزیوتراپی، آزمایشگاه، دندان پزشکی، جراحی سرپایی، تزریقات و پانسمان و... ارائه می‌دهد.
او با بیان اینکه در آینده نزدیک بخش رادیولوژی و روان شناسی نیز در این درمانگاه راه اندازی خواهد شد، گفت: روزانه ۲ هزار نفر اعم از بسیجیان و پرنسل نیرو‌های مسلح و مردم از خدمات این درمانگاه تخصصی بهره مند می‌شود.
مدیر درمانگاه تخصصی رضوی شاهرود خاطر نشان کرد: این درمانگاه با کلیه بیمه‌های پایه و تکمیلی طرف قرارداد است و خدمات ارائه می‌دهد.
او به ارائه خدمات اکو و نوار قلب در این درمانگاه اشاره و تصریح کرد: به زودی شنوایی و بینایی سنجی و متخصص چشم و تصویرداری دندان هم به این مجموعه اضافه خواهد شد.
رضوانی ساعات کار این درمانگاه را صبح‌ها ۷ تا ۱۴ و عصر‌ها ۱۶ تا ۲۳ عنوان کرد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین