حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
دکتر محمدرضا مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در واکنش به تحریم بسیج دانشجویی در پیامی به رئیس این سازمان، اقدام کور اتحادیه اروپا را مهر تاییدی بر موفقیت دانشجویان بسیجی در به چالش کشیدن نقشه‌ها و نظامات فکری غرب عنوان کرد.
کد خبر: ۹۵۱۶۳۲۵
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۷
 

به گزارش سرویس اساتید خبرگزاری بسیج، دکتر محمدرضا مردانی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور در واکنش به تحریم بسیج دانشجویی خطاب به رئیس سازمان بسیج دانشجویی پیامی صادر کرد.

در متن این پیام آمده است:

بسمه تعالی


برادر گرامی جناب آقای دکتر کفعمی(زید عزه) 
رئیس محترم سازمان بسیج دانشجویی کشور

سلام علیکم؛
 در ایام پرافتخار مقاومت و پایداری و دهه مبارک کرامت، خبر تحریم سازمان بسیج دانشجویی کشور توسط اتحادیه اروپا مایه مباهات و غرور ملت با بصیرت ایران اسلامی به وجود چنین دانشجویان غیور و دشمن شکنی گردید؛ دانشجویانی که توانسته‌اند با عملکرد جهادی و روحیه بسیجی موجبات عصبانیت دشمنان انقلاب اسلامی را فراهم سازند.

اقدام قضایی و امنیتی اتحادیه اروپا در برابر تشکلی سیاسی، فرهنگی و صنفیِ دانشجویی علاوه بر اثبات پوچ بودن ادعاهای اروپا در حمایت از آزادی بیان و عقاید، دلیلی متقن بر استیصال اتاق‌های فکردستگاه‌های جاسوسی غربی در برابر این تشکل دانشجویی فراگیر ومحبوب  است. بدون شک این اقدام زبونانه دشمن در رشد سازمانی و روحیه بسیجی شما برادرانم موثر خواهد بود.

حضور و نقش‌آفرینی  موثر دانشجویان آگاه، مومن و انقلابی کشورمان در عرصه جهاد تبیین و مقابله با حملات شناختی سرویس‌های غربی نقش موثری در خنثی شدن نقشه‌های این نواستعمارگران برای ایران اسلامی داشته و خواهد داشت.  بی‌شک این اصلی‌ترین دلیل عصبانیت ناتوی فرهنگی از سازمان بسیج دانشجویی است.
اینجانب ضمن تاکید بر بی‌اثر بودن این اقدامات نمایشی، تحریم گران را به بررسی نتایج بیش از ۴۴ سال تحریم و پیگیری اخبار روزافزون موفقیت‌های ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف توصیه می کنم.

این اقدام کور و مستأصلانه اتحادیه اروپا، مهر تاییدی بر موفقیت آن دانشجویان بسیجی در به چالش کشیدن نقشه‌ها و برنامه ریزی‌ها و نظامات فکری غربی می‌باشد.

توفیقات روزافزون جنابعالی و سایر همکاران گرامی‌تان را از خداوند سبحان خواستارم.

 
من الله التوفیق
محمدرضا مردانی
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور

۷ خرداد ۱۴۰۲ 
ارسال نظرات