حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی:
تبریز- رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌های آذربایجان شرقی گفت: به برکت وجود رهبر انقلاب دشمنان نمی‌توانند نگاه چپ به ایران اسلامی داشته باشند.
کد خبر: ۹۵۱۶۳۴۶
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، حجت السلام محمد انوری در آیین دهه‌ کرامت دانشگاه تبریز اظهار کرد: پس از شیوع بیماری کرونا فعالیت‌های دانشجویی کم‌رنگ‌تر شد به همین‌ دلیل دانشجویان تلاش می‌کنند تا دوباره این فعالیت‌ها سروسامان بگیرند که از جمله فعالیت‌ها، پیاده‌روی اربعین است که می‌تواند بهترین فرصت برای این تشکل‌های دانشجویی باشند.

وی با اشاره به زندگی ائمه اطهار، افزود: ائمه اطهار در طول عمرشان همواره مبارزه کردند، که امام رضا (ع) نیز یکی از سیاسی‌ترین آن‌ها است و پذیرفتن ولیعهدی در تاریخ توسط ایشان کار بسیار شایسته‌ای بود، امام رضا (ع) همچنین، حامل پیامی بسیار مهم بودند که آن امر به رهبری بود.

حجت الاسلام انوری ادامه داد: محوریت جامعه‌ی انسانی به وجود رهبر است، اگر جامعه‌ای انسجام نداشته باشد، دشمن می‌تواند به آن جامعه به آسانی نفوذ کند، رهبر باعث اتحاد ملی می‌شود و ملت را در کنار امت قرار می‌دهد.

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌های استان، بیان کرد: اگر این رهبری توسط امامان معصوم و پس از آن توسط جانشینان وی باشد، قطع بر یقین رهبری الهی خواهد بود.

وی متذکر شد: کشور ما همواره مورد هجوم دشمنان قرار دارد، اما ملت ایران اسلامی با کمک رهبری در مقابل این تهدیدات ایستادگی ‌می‌کنند و دشمنان کشورمان به لطف حضور رهبر معظم انقلاب نمی‌توانند نگاه چپی به ایران اسلامی داشته باشند.

حجت الاسلام انوری گفت: انسجام محور مقاومت در یک کشور با وجود رهبری تکمیل می‌شود و اکنون شاهد این هستیم که اتحاد خاصی در بین کشورهای اسلامی به وجود آمده است.

وی خاطرنشان کرد: هدف رژیم صهیونیستی این بود که صرف شش ماه کشور یمن را تصرف کند و اکنون چند سال است که این اتفاق نیفتاده و این موضوع وابسته به حضوری رهبری مقتدر در ایران اسلامی ما است.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین