حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رویداد ملی و مسأله‌محور «تا ثریا» در استان سمنان برگزار شد.
کد خبر: ۹۵۱۶۳۵۱
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۴

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، رویداد ملی و مسأله‌محور «تا ثریا» پیش از ظهر امروز با مشارکت شرکت پیشگامان بنیاد تعاون بسیج سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان، پارک علمی و فناوری، دانشگاه‌ها و مراکز علمی استان سمنان برگزار شد.

این مراسم با حضور سرمایه‌گذاران کشوری و استانی و با هدف شبکه‌سازی و تسهیل سرمایه‌گذاری در راستای تقویت تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین به یاد شهید علم و فناوری استان سمنان، مخترع شهید، «محمد پازوکی» در مجتمع فرهنگی آموزشی کلاهدوز شهمیرزاد برگزار شد.

در این رویداد علمی، نمایندگان سرمایه‌گذاران ملی و استانی با محوریت سرمایه‌گذاری روی محصولات برتر فناورانه و دانش‌بنیان استان سمنان حضور داشتند.

این برنامه با حضور سیدمحمدرضا هاشمی استاندار سمنان، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان، رئیس پارک علم و فناوری استان، مدیرکل اقتصادی استانداری سمنان و تنی چند از مدیران دستگاه‌های اجرایی، شرکت‌های دانش‌بنیان و هسته‌های فناور استان برگزار و در پایان از صاحبان طرح برتر فناورانه با اهدای جوایزی تقدیر شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین