حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
همدان- جایگاه سوخت پارس فامنین باحضور مسئولین استانی و شهرستانی در راستای آماده سازی شهرستان فامنین برای ارائه خدمات به زائرین اربعین به بهره‌برداری رسید.
کد خبر: ۹۵۱۶۳۵۸
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۳
جایگاه سوخت پارس فامنین به بهره‌برداری رسید

به گزارش خبرگزاری بسیج از همدان، در ادامه آماده سازی شهرستان فامنین برای ارائه خدمات به زائرین اربعین با حضور حاجی‌بابایی نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام غفاری امام جمعه، سید روح الله حسینی فرماندار، روستایی مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی و مسئولان استانی و شهرستانی و جمعی از مردم جایگاه سوخت پارس، ۱۲۹ اُمین جایگاه منطقه همدان در فامنین و در مسیر زائرین اربعین به بهره‌برداری رسید.

مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان همدان در این مراسم گفت: پروژه سوخت در این منطقه به شدت مورد نیاز بود و این پروژه در تامین سوخت استان با توجه به قرار گرفتن در مسیر زائرین اربعین تأثیرگذار است.

روستایی افزود: ۴۰ میلیارد اعتبار در این جایگاه هزینه شده است و امکان ذخیره سازی ۱۰۰ هزار لیتر و بالاترین استانداردهای توزیع بنزین را دارا است.

حاجی بابایی، نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: مهمترین ویژگی شهرستان فامنین قرار گرفتن در مسیر اتوبان، راه آهن و کریدور اصلی است و این شهرستان در مرکزی قرار گرفته که باید تمام امکانات خدماتی برای مردم در این مسیر مهیا باشد.

جایگاه سوخت پارس فامنین به بهره‌برداری رسید

جایگاه سوخت پارس فامنین به بهره‌برداری رسید

جایگاه سوخت پارس فامنین به بهره‌برداری رسید

انتهای پیام/

 

ارسال نظرات