حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
محمدمحمدنژاد مسئول گروههای جهادی سازمان بسیج حقوقدانان سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت: تعداد هزار و دویست نفر مشاوره حقوقی رایگان به افراد بی بضاعت و دارای مشکلات حقوقی ارائه و همچنین تعداد ده فقره پرونده مالی و غیر مالی با پیگیری گروه جهادی این سازمان حل و فصل شد.
کد خبر: ۹۵۱۶۳۸۹
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۰

به گزارش خبرگزاری بسیج محمد محمدژاد در گفت وگو با خبرنگار ما  اظهار کرد: در رزمایش نوروزی و رمضان بسیج حقوقدانان استان زمینه بازگشت 10 زندانی جرائم غیرمالی به کانون خانواده با رایزنی و گفتگو با شکات و مصالحه و همچنین کمک گرفتن از نهادهای مرتبط فراهم شد.

 


محمدنژاد بیان کرد: به منظور مشارکت بسیجیان جامعه حقوقدانان و وکلا در کارهای خیر و کمک به نیازمندان رزمایش نوروزی ۱۴۰۲ تعداد 13گروه جهادی از بسیجیان حقوقدان در نقاط مختلف استان ساماندهی شدند.

به گفته محمدنژاد تعداد 500بسته معیشتی در بین خانواده های نیازمند و خانواده های زندانیان به ارزش هربسته۷۰۰ هزار تومان تهیه وتوزیع شد.وهمچنین محمدنژاد گفت درچهارم خردادماه جاری درقالب جهادی باارائه مشاوره‌ حقوقی _روان‌شناختی-پزشکی-دندانپزشکی- وسایرخدمات باهمت سازمان بسیج حقوقدانان درزندان بجنورد انجام‌ شدونیز باهمین تشکل ها به روستای ایزمان هم عزیمت وخدمات رايگان فوق به مردم عزیزمنطقه ارائه گردید

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین