خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت دزفول در دهه کرامت جمعی از پاسداران و سربازان شهرستان باغملک جهت کمک به بیماران نیازمند به فرآورده های خونی، خون خود را اهدا کردند.
کد خبر: ۹۵۱۶۳۹۱
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۹

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از باغملک سروان پاسدار جعفر سلیمانی مسئول بهداری در گفتگو با این خبرگزاری گفت: اهدای خون نمادی ارزشمند از احساس مسئولیت، همدلی و نوع دوستی است که در حفظ سلامت جامعه تأثیر بسزایی دارد و با اعلام نیاز برای اهدای خون امروز شاهد مشارکت پاسداران و سربازان به عنوان یک تکلیف الهی در اهدای خون هستیم.

سلیمانی اظهار داشت:به مناسبت دهه کرامت جمعی از پاسداران و سربازان سپاه با حضور تیم خون گیری در ستاد ناحیه اقدام به اهدا خون کردند و این عمل آنها امیداورم بصورت یک فرهنگ در سطح جامعه نهادینه شود و همه آحاد جامعه نسبت به این امر خداپسندانه اقدام نمایند

 

وی در پایان بیان کرد: علاوه بر اثرات مثبت روحی و جسمی که در علم پزشکی هم به اثبات رسیده ترویج فرهنگ اهدای خون، برای بالا بردن روحیه ایثار و ازخودگذشتگی، همدلی با بیماران و ترغیب دیگران به انجام اعمال خداپسندانه از دیگر اهداف این کار ارزشمند است.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین