خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
گ بانوان دو و میدانی کار شهرستان در مسابقات دو و میدانی که به مناسبت آزاد سازی خرمشهر در پیست دو و میدانی شهرستان امیدیه برگزار شد موفق به کسب عنوان قهرمانی شدند.
کد خبر: ۹۵۱۶۳۹۳
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۳

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در باغملک؛رضوان مومنی نایب رئیس هیئت دو و میدانی شهرستان در این زمینه بیان کرد : در این دوره از مسابقات دو و میدانی که به مناسبت آزاد سازی خرمشهر به میزبانی شهرستان امیدیه برگزارشد ، دختران دو و میدانی کار شهرستان باغملک موفق به کسب چندین مقام قهرمانی شدند که در پایان به نفرات برتر لوح تقدیر و جوایزی به رسم یادبود اه‍دا شد.

 

نتایج نفرات برتر در بخش بانوان

در ماده ۴۰۰ متر این مسابقات رضوان داودی عنوان اول را کسب کرد، همچنین مینا آغنده در ماده ۳۰۰۰ متر موفق به کسب عنوان اول شد.

در ماده ۱۰۰ متر سارا داودی مقام دوم را کسب کرد، همچنین سارا معزز و زینب احمدی به ترتیب در ماده ۴۰۰ متر و ۳۰۰۰ متر عنوان دوم این دوره از مسابقات را از آن خود کردند. 

 

در پایان مسابقات کوثر احمدی از شهرستان باغملک به عنوان پدیده مسابقات معرفی شد.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین