خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
ممتحن عنوان کرد: در حوزه ایثارگری یکی از اساسی ترین و جدی ترین بخش‌های قانون جامع ایثارگران ترویج و توسعه فرهنگ شهداء، ایثارگری و جهاد است.
کد خبر: ۹۵۱۶۴۱۷
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۱

 

 

قزوین_ به گزارش بسیج، جلسه بررسی مسائل و اجرای طرح توانمندسازی ایثارگران با حضور ممتحن مشاور وزیر صمت و هماهنگ کننده امور ایثارگران، افضلی رئیس سازمان صمت، صفاری مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی، ایثارگران سازمان صمت و شرکت شهرک های صنعتی برگزار شد.

در این جلسه افضلی و صفاری گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده در اجرای ماده۲ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران در خصوص تبدیل وضعیت ایثارگران ارائه دادند.

 همچنین جمعی از کارکنان ایثارگر به بیان مسائل و مشکلات قانون جامع تبدیل وضعیت ایثارگران پرداختند.

در ادامه دکتر ممتحن با بیان اقدامات صورت گرفته برای ایثارگران، قول مساعد در جهت پیگیری و رفع مشکلات داده و اظهار کرد: در حوزه ایثارگری یکی از اساسی ترین و جدی ترین بخش‌های قانون جامع ایثارگران ترویج و توسعه فرهنگ شهداء، ایثارگری و جهاد است.

وی افزود: ما اگر بتوانیم این فرهنگ را نهادینه کنیم حداقل مشکلات را در جامعه خواهیم داشت.

وی خواستار تشکیل کمیته توانمندسازی و ارتقاء جامع ایثارگران در مجموعه سازمان صمت و شرکت شهرک های صنعتی شد.

در پایان با اهداء لوح تقدیر از ایثارگران سازمان صمت و شرکت شهرک‌های صنعتی استان تجلیل شد.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین