حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
مدیر ادبیات و تاریخ اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان:
همدان_مدیر ادبیات و تاریخ اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان گفت: کتاب «زمانی برای عاشقی» خاطرات همسر سردار شهید «محسن عینعلی» ظرف کمتر از سه ماه به چاپ چهارم رسید.
کد خبر: ۹۵۱۶۴۱۹
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۶

کتاب «زمانی برای عاشقی» به چاپ چهارم رسید

محمد برخوردار در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان اظهار کرد: کتاب «زمانی برای عاشقی» خاطرات «معصومه خدابخشی» همسر سردار شهید «محسن عینعلی» و به قلم «لیلا گودرزیان‌فرد» ظرف کمتر از سه ماه به چاپ چهارم رسید.

وی در خصوص کتاب «زمانی برای عاشقی» بیان کرد: این کتاب عاشقانه‌های یک فرمانده خاطرات «معصومه خدابخشی» همسر سردار شهید محسن عینعلی و به قلم لیلا گودرزیان‌فرد به چاپ چهارم رسید.

 مدیر ادبیات و تاریخ اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان با بیان اینکه این کتاب توسط انتشارات حماسه ماندگار اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان به چاپ رسیده است، افزود: این کتاب در فروردین ماه سال جاری به چاپ رسید و ظرف کمتر از سه ماه با استقبال فراوانی مواجه شد.

وی با اشاره به فروش بالای این کتاب در نمایشگاه کتاب، ابراز کرد: رهبر انقلاب اسلامی نیز در بازدید اخیر از نمایشگاه بین المللی کتاب فرمودند که من با جایزه کاری ندارم! من با فروش کار دارم؛ به من بگویید چقدر فروش داشته اند؟

برخوردار با بیان اینکه برگزاری مسابقات مختلف کتابخوانی نشان دهنده استقبال از این کتاب است، بیان کرد: به مناسبت گرامیداشت آزادسازی خرمشهر کتابخانه تخصصی دفاع مقدس با همکاری نهاد کتابخانه‌های عمومی استان همدان و واحد ادبیات و تاریخ اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس نیز مسابقه کتابخوانی این کتاب را برگزار کرد.

وی اضافه کرد: شرکت توزیع برق استان همدان نیز به مناسبت دهه کرامت و گرامیداشت روز مقاومت مسابقه کتابخوانی این کتاب را برگزار خواهد کرد.

مدیر ادبیات و تاریخ اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان همدان یادآور شد: قلم روان نویسنده و خاطرات راوی کتاب که به زبانی عامیانه بیان شده از عوامل اصلی استقبال از این کتاب است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات