خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
  سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گفت: در دولت سیزدهم شاخص ارزیابی عملکرد، خدمت به مردم است و در این دوره منافع مردم در اولویت امور قرار دارد
کد خبر: ۹۵۱۶۴۲۸
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۴

 

قزوین_ به گزارش بسیج، عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان آبیک، اظهار داشت: ما شاگردان مکتب شهید رجایی هستیم و براساس این مکتب طول مسئولیت مهم نیست، این عمق مسئولیت و ماندگاری عملکرد است که حائز اهمیت می باشد و همیشه در اذهان باقی خواهد ماند.

وی افزود: بیش از ۴۴ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد و روز به روز بر عزت این انقلاب افزوده می شود و امروز به قدر مسئولیتمان در حفظ و موفقیت این نظام وظیفه داریم.

کاظمی گفت: مسئولان امانتداران نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و خدمتگزار باید عظمت این امانت را بداند که اگر دانست بخش مهمی از مسیر را پشت سر گذاشته است.

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اضافه کرد: ۲ دسته مدیر داریم، گروهی از مدیران همیشه گله مند و از کمبودها می گویند و گروهی وقتی با مشکلات مواجهه می شوند سراسر وجودشان تلاش برای رفع مشکل می شود که فرماندار آبیک از گروه دوم بود.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین