خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
استاندار خوزستان: برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر مبتنی بر فرهنگ بومی استان و به دور از کار‌های صوری و تبلیغاتی اجرا شود.
کد خبر: ۹۵۱۶۴۳۸
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۹

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان ، نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان روز یکشنبه به ریاست علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان برگزار شد.

 

ضرورت فرهنگسازی بومی برای مبارزه با مواد مخدر در خوزستان

 

استاندار خوزستان در این نشست با تاکید بر پیشگیری از بازگشت مجدد بهبود یافتگان از طریق مطالعه و بررسی بستر‌هایی که موجب بازگشت آلودگی افراد به مواد مخدر میشود گفت: برنامه‌های هفته مبارزه با مواد مخدر مبتنی بر فرهنگ بومی استان و با استفاده از گروه‌های هدف و به دور از کار‌های صوری و تبلیغاتی انجام شود.

 

وی افزود: جمع آوری معتادان متجاهر و پاک سازی محلات آلوده به گونه‌ای که برای مردم محسوس باشد صورت گیرد.

 

حسینی محراب اظهار داشت: دستگاه‌های مختلف ذیربط نیز در کنار وظایف ذاتی خود در زمینه مبارزه با مواد مخدر مشارکت موثر و مستمری داشته باشند.

 

استاندار خوزستان با اشاره به اینکه با کار علمی و مشارکت جمعی میتوان اعتیاد به مواد مخدر را تا حد زیادی ریشه کن کرد گفت: نیرو‌هایی که در حوزه مبارزه با مواد مخدر فعالیت میکنند بایست به صورت تخصصی آموزش ببیند که فعالیت‌های آن‌ها تاثیرگذاری بهتری داشته باشد.

ارسال نظرات
پرطرفدارترین