خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به همت بسیج فرهنگیان خواهر و برادر اداره آموزش و پرورش ناحیه ۳ اهواز تابعه سپاه ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع)شرق اهواز دوره یک روزه سواد رسانه با حضور دکترصادق شاهوارپور مسئول بسیج دانشجوئی سپاه حضرت ولیعصر(عج)خوزستان برگزارشد.
کد خبر: ۹۵۱۶۴۶۷
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۲:۵۸

کارگاه  آموزشی سواد رسانه باموضوع(شناخت فرصت ها و آسیب ها)برای فرهنگیان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در سپاه ناحیه مقاومت بسیج امام علی(ع)شرق اهواز،در این دوره که با حضور فرهنگیان بسیجی آموزش و پرورش ناحیه ۳ اهواز برگزارگردید، دکتر صادق شاهوار پور در خصوص بالا بردن سطح سواد علمی و رسانه ای و تاثیر آن بر خنثی کردن دسیسه های دشمنان مطالب ارزنده ای را بیان نمود.

در ادامه این مراسم مهندس بهمئی سرپرست اداره آموزش و پرورش ناحیه ۳اهواز ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این جلسه افزود:این اداره آمادگی کامل را برای اجرای برنامه های آموزشی و فرهنگی سپاه حضرت ولیعصر(عج)در این اداره را دارد و برگزاری اینچنین برنامه هائی تاثیر مثبتی بر بالا بردن سطح علمی فرهنگیان در دفاع از حریم و کیان خانواده ایرانی اسلامی در جامعه دارد.

خبرنگار:هانی خوش بیان

ارسال نظرات
پرطرفدارترین