خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار از پیگیری ساخت وساز و بازسازی قبور مطهر شهدا در راستای تحقق اهداف محله اسلامی به همت پایگاه مقاومت بسیج شهید قنواتی خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۶۴۷۴
|
۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۹

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان: حسین دشتی، فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار در گفتگو با خبرنگار بیان نمود؛ با مطالبه گری و پیگیری های لازم در خصوص ساخت و بازسازی قبور مطهر شهدا که مدتی بود بدلیل فرسودگی این قبور مطهر چهره نامناسبی پیدا کرده بودند و لازم بود که بعد از سالها نسبت به بازسازی این قبور مطهر اقدام شود،فلذا با گرفتن جلسه شورای تحول محله اسلامی در پایگاه مقاومت بسیج شهید قنواتی تصمیم براین شد که با مطالبه گری و پیگیری از شهرداری و بخشداری اروندکنار قبور مطهر شهدا که در گلزار شهدای اروندکنار در محله این پایگاه واقع شده بودند نسبت به ساخت و بازسازی این قبور مطهر اقدام کنند که بعد از چند روز این بازسازی و ساخت این قبور مطهر انجام گرديد.

 

 

 

وی در ادامه سخنان خود افزود؛ یکی از مواردی که شورای تحول محله اسلامی در پایگاه ها پیگیر آنها هستند اینکه هرجا احساس کنند و اطلاع پیدا کنند که‌در محله معضل و مشکلی پیش بیاید که آن محله را از کارها و فعالیتهای خود عقب می اندازد تلاش می کنند که این مشکلات را حل کنند و پیگیری بازسازی وساخت قبور مطهر شهدا یکی از اقدامات مثبتی بود که پایگاه مقاومت بسیج شهید قنواتی در این راستا انجام دادند.

 

فرمانده مرکز مقاومت بسیج اروندکنار در پایان؛از پایگاه مقاومت بسیج شهید قنواتی در خصوص پیگیری از مسؤلین مربوطه در خصوص ساخت و بازسازی قبور مطهر شهدا تقدیر و تشکر کردند. 

ارسال نظرات
پرطرفدارترین