حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- عصر روز گذشته جشن الفبای تعدادی از دانش آموزان سال اول موسسه پیشگامان تکنولوژی آذربایجان برگزار شد، جشنی که آغاز بالندگی این دانش آموزان خواهد بود.
کد خبر: ۹۵۱۶۵۵۵
|
۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، عصر روز گذشته جشن الفبای موسسه پیشگامان تکنولوژی آذربایجان برای دانش آموزان پسر و پایان تحصیلی مدرسه نشاط و ایمان ویژه دختران پیش دبستانی در باشگاه فرهنگیان تبریز با حضور خانواده های این دانش آموزان و همزمان با دهه کرامت برگزار شد.

این جشن ها به همت موسس و مدیر این مجموعه های آموزشی برگزار شد تا این دانش آموزان با خاطری دل انگیز پایان سال تحصیلی خود را تا آغاز دوباره تحصیل در روزهای تعطیل و فراغت با خود مرور و‌ از آن لذت برند.
موسسان این دو مجموعه آموزشی پیشگامان تکنولوژی آذربایجان و  نشاط و ایمان برپایی این جشن را ایجاد شادابی و نشاط در بین دانش آموزان و قدردانی از کادر آموزشی عنوان کردند.

جشن الفبای موسسه پیشگامان تکنولوژی آذربایجان برای ۲۶۰ دانش آموز پسر و جشن پایان سال تحصیلی برای پیش دبستانی های نشاط و ایمان برای ۱۸۰ دانش آموز برگزار شد که خانواده های این دانش آموزان نیز در آن حضور داشتند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها