حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
آراستگی انسان به فضائل اخلاقی از ویژگی‌های دهه کرامت است و انسان در آینه کرامت رذیله‌ها را باید از خود دور کند.
کد خبر: ۹۵۱۶۵۶۹
|
۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۶

آراستگی انسان به فضائل اخلاقی از ویژگی‌های دهه کرامت/انسان در آیینه کرامت رذیله‌ها را باید از خود دور کند

حجت الاسلام سید ابوالفضل حسینی کارشناس مذهبی کشورمان در گفتگو با خبرگزاری بسیج در دهه کرامت، اظهار کرد: فاصله بین میلاد حضرت معصومه (س) تا میلاد با سعادت امام رضا (ع) به شایستگی دهه کرامت نام‌گذاری شده است.

این کارشناس مذهبی کشورمان افزود: آراستگی انسان به فضائل اخلاقی از ویژگی‌های دهه کرامت است، انسان در آیینه کرامت رذیله‌ها را باید از خود دور کند.

حجت الاسلام حسینی با اشاره به جایگاه حضرت معصومه (س) به عنوان یکی از بزرگ‌ترین بانوان جهان اسلام، تصریح کرد: ولایت و پاک‌دامنی از ویژگی‌های بارز ایشان بود.

نوجوانان و جوانان دختر و زنان ما از ابعاد شخصیتی حضرت معصومه (س) الگوبرداری کنند

این کارشناس مذهبی کشورمان دهه کرامت را بستر خودسازی به ویژه نوجوانان و جوانان با وجود توطئه‌های دشمن در میدان جنگ شناختی برشمرد و اضافه کرد: نوجوانان و جوانان دختر و زنان ما از ابعاد شخصیتی حضرت معصومه (س) الگوبرداری کنند.

امام رضا (ع)، ولی نعمت ایرانیان و پشت‌وپناه این مملکت و نظام است

حجت الاسلام حسینی با تأکید بر اینکه امام رضا (ع)، ولی نعمت ایرانیان و پشت‌وپناه این مملکت و نظام جمهوری اسلامی و حتی، ولی نعمت همه موجودات عالم هستی است، اظهار داشت: وسعت کرامات امام رئوف ثامن‌الحجج علی بن موسی‌الرضا (ع) بی‌نهایت است.


ت/۲۶۲۳

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین