حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
رئیس سازمان بسیج سازندگی استان سمنان گفت: تقویت همکاری های دو جانبه با کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه های مختلف اشتغال زایی، کمک مومنانه، مسکن محرومین و ... سبب افزایش روند خدمت رسانی ها خواهد شد.
کد خبر: ۹۵۱۶۵۸۵
|
۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۲۷

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، مهدی کاشفی در جلسه هم افزایی افزایش همکاری های کمیته امداد امام خمینی (ره) استان با بسیج سازندگی استان که با حضور رؤسا و مدیران دو سازمان برگزار شد، با اشاره به اینکه اهداف دو سازمان هم راستا با یکدیگر و فصل مشترکی از محرومیت زدایی و خدمت رسانی است، گفت: بسیج سازندگی خدمت رسانی را از اولویت به یک ماموریت برای خود تبدیل کرده است.

وی با بیان اینکه ظرفیت و امکانات بسیج سازندگی در همه جای استان در خدمت به نیازمندان قرارگرفته و این روند ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: تقویت همکاری های دو جانبه با کمیته امداد امام خمینی (ره) در زمینه های مختلف اشتغال زایی، کمک مومنانه، مسکن محرومین و ... سبب افزایش روند خدمت رسانی ها خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج سازندگی استان با بیان اینکه توجه به بحث اشتغال نیازمندان و مسکن محرومین دو اولویت مهم بسیج سازندگی بخصوص در مناطق محروم و کمتر برخودار بوده است افزود: تقویت مباحث مطرح شده با توجه به اشتراک با کمیته امداد امام خمینی (ره) می تواند باعث برداشتن گام های مهمی در سطح استان برای محرومین در حوزه اشتغال، مسکن و پنل های خورشیدی شود.

وی همچنین به تفاهم‌نامه مشترک با سازمان انرژی‌های تجدید پذیر و بهره‌وری انرژی، وزارت نیرو، بانک‌ها، بسیج سازندگی و کمیته امداد برای به اجرا درآوردن طرح‌های برق خورشیدی اشاره و تصریح کرد: ۱۵۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به این نیروگاه‌های خانگی اختصاص پیدا می‌کند..

ذوالفقاری مدیرکل کمیته امداد امام‌خمینی(ره) استان هم در این جلسه با تقدیر از تلاش های بسیج سازندگی در حوزه محرومیت زدایی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) آماده افزایش همکاری ها با مجموعه بسیج سازندگی بوده و از این فرصت استفاده خواهد کرد.

وی تصریح کرد: مباحث مطرح شده موضوعات مشترکی در دو سازمان بوده و تقویت همکاری های دو جانبه در راستای تسریع در روند خدمت رسانی و کمک به نیازمندان خواهد بود.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین