خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به مناسبت دهه کرامت وولادت امام رضا(ع) ، با همت گروه جهادی شهید نصرالله گشتیل و قرارگاه جهادی هندیجان بیش از ۱۳۰ کیلوگرم گوشت و ۵۰۰ پرس غذای گرم و تعدادی بسته های معیشتی در میان نیازمندان هندیجان توزیع شدند.
کد خبر: ۹۵۱۷۱۶۳
|
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۵

کمک های مومنانه جهادگران هندیجان با توزیع ۱۳۰ کیلو گوشت در مناطق محروم

مسئول قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی و گروه جهادی شهید نصرالله گشتیل هندیجان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در هندیجان با تبریک دهه کرامت و سالروز ولادت باسعادت حضرت امام رضا علیه السلام اظهار داشت : بیش از ۸ ساله بصورت مستمر در مراسمات مختلف با مشارکت خیرین و گروه جهادی شهید نصرالله گشتیل و با همکاری قرارگاه جهادی و محرومیت زدایی شهرستان هندیجان خدمات رسانی در زمینه های توزیع بسته های معیشتی، قربانی گوسفند و گاو و بسته های میوه جات و تهیه کمک هزینه دارویی و کمک در ساخت و تعمیر منازل محروم را داریم .

 

محمدحسین عنانات بابیان توجه به مشکلات نیازمندان و کمک به آنها گفت: در ایام دهه کرامت خدماتی شامل تهیه و پخت ۵۰۰ پرس غذای گرم ، بیش از ۱۳۰ کیلو گرم گوشت گرم ، ۱۵۰ کیلو ماهی و میوه جات بصورت بسته بندی شده در میان محرومان شهرستان توزیع شده اند.

 

عنانات افزود : قرارگاه جهادی شهرستان هندیجان در طول این چندسال و همچنین گروه جهادی شهید نصرالله گشتیل در ساخت و بازسازی و مرمت خانه های محروم کمک های تاثیر گذاری داشته و همچنان ادامه دارد و خدمت به محرومان افتخار بزرگی است و از مشارکت خیرین دراین رابطه تقدیر و تشکر می شود. 

 

 

ارسال نظرات
پرطرفدارترین