حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
همدان-فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان از اعزام ۵۰۰ نفر زائر به حرم مطهر امام خمینی(ره) از شهرستان تویسرکان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۷۱۷۹
|
۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۴

سرهنگ کامران کریمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در تویسرکان اظهار کرد: امام خمینی (ره) با تشکیل انقلاب اسلامی آرزوی انبیا و اولیای الهی را برآورده کرد و با عنایات الهی و پشتوانه مردمی نهضت انقلاب اسلامی را مستحکم ساخت.

وی با اشاره به اعزام زائرین به مرقد مطهر حضرت امام (ره) بیان کرد: امسال ۵۰۰ نفر در ایام ارتحال امام خمینی (ره) از شهرستان تویسرکان به حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی اعزام می‌شوند. 

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان عنوان کرد: یک بخش از برنامه سالگرد رهبر کبیر انقلاب اعزام زائرین و عاشقان امام (ره) به حرم مطهر امام راحل است که کاروان‌های زائران از سراسر شهرستان اعزام خواهند شد و با شرکت در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) بار دیگر با آرمان‌های امامین انقلاب تجدید میثاق خواهند کرد.

وی گفت: در سالروز ارتحال رهبر کبیر انقلاب برنامه‌های مختلفی برای گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل در سطح شهرستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات