زارع زاده :سفر معنوی زائران مهریزی به مرقد امام خمینی (ره) توسط ۷ دستگاه اتوبوس انجام می‌شود.
کد خبر: ۹۵۱۷۲۸۲
|
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۸

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از مهریز، مصطفی زارع زاده معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری مهریز در جلسه هماهنگی و برنامه‌های بزرگداشت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) با بیان اینکه تمام شهدا به برکت وجود امام خمینی (ره) به درجه رفیع شهادت نائل شدند گفت: عزیزانی که به عنوان زائر به حرم امام خمینی (ره) مشرف می‌شوند باید تدابیری اندیشیده شود تا سفرشان کمترین مخاطره را داشته باشند.

زارع زاده با اشاره به تشکیل ۹ کمیته در خصوص برگزاری مراسم در شهرستان افزود: برگزاری مراسم بدرقه زائران همراه با برنامه‌های فرهنگی، فضاسازی شهری، نصب بنر و پوستر در ادارات و برپایی موکب‌ها از جمله اقدامات در نظر گرفته شده است.

وی بیان کرد: سفر معنوی زائران مهریزی به مرقد امام خمینی (ره) توسط ۷ دستگاه اتوبوس انجام می‌شود و هر اتوبوس بایستی یک رابط بهداشتی داشته باشد که آموزش‌های لازم در خصوص مباحث بهداشتی را گذرانده باشد.
در پایان وی این سفر زائران را بسیار با ارزش و یک حرکت عبادی سیاسی دانست.

بدیهی است؛ در این جلسه که با حضور بخشدار، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و دیگر مسئولان همراه بود ضمن اعلام برنامه‌های بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) در مهریز، آخرین وضعیت ثبت نام زائرین شهرستان و امکانات رفاهی آن‌ها جهت اعزام به تهران در ۱۴ و ۱۵ ماه جاری بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

ارسال نظرات