خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تجلیل از دختران محجبه در آغاجاری توسط پایگاه شهید بروجردی سپاه آغاجاری انجام شد.
کد خبر: ۹۵۱۷۳۸۷
|
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۸

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان آغاجاری در مصاحبه با خبرنگار خبرگزاری بسیج در آغاجاری عنوان کرد: حجاب محدودیت نیست مصونیت است و همه ما چه زن و چه مرد مکلف به انجام و داشتن حجاب هستیم وباید رعایت کنیم و به دیگران اگرهم بدحجاب و یا کم حجاب هستند کمک کنیم تا امر الهی روی زمین نماند. 

 

قنواتی گفت: حرکت فوق العاده در باب فرهنگ حجاب وعفاف پایگاه شهید بروجردی در راستای حجمه های بی سابقه معاندین به یادگار ارزشمند و والای بی بی دوعالم حضرت صدیقه طاهره (ع) و سایر زنان نمونه در دین مبین اسلام یعنی حجاب وعفت ولزوم تدابیر متناسب جهت خنثی سازی آن طبق تصمیم اعضای طرح تحقق محله اسلامی این پایگاه شاهد این هستیم که یک ایده جالب به اسم صد ف های فاطمی را باهدف تجلیل از خواهران و دختران محجبه در سطح شهرستان برگزار نموده است. 

سرهنگ اشاره کرد: در این برنامه مدیر کانون و امام جماعت مسجد و فرمانده پایگاه خواهر ما حضور داشتند و جادارد از این عزیزان تشکر کنم. 

وی در آخر سخن اظهار داشت: ۳۰عددلوح تقدیر به عنوان لوح حجاب برتر به بانوان محجبه اهدا گردید. 

 

ارسال نظرات
پرطرفدارترین