به منظور پیگیری و رفع مشکلات حوزه برق مردم سیستان و بلوچستان، اتاق شیشه‌ای اصحاب رسانه با مدیران شرکت توزیع برق این استان انجام شد.
کد خبر: ۹۵۱۷۴۲۳
|
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۹

به گزارش خبرنگار بسیج از زاهدان، جلسه مطالبه گری اصحاب رسانه از شرکت توزیع برق سیستان و بلوچستان به همت بسیج رسانه استان با حضور مدیر و معاونان شرکت توزیع برق و مدیر بسیج کارکنان ادارات سپاه سلمان برگزار شد.

در این جلسه خبرنگاران مطالبات مردم از شرکت توزیع برق را تشریح کرده و خواستار پیگیری مشکلات و حل مسائل مردم در نقاط مختلف استان از جمله روستاها توسط شرکت برق شدند.

عدم تامین برق و هوشمند سازی روند انجام تعمیرات در مناطق مختلف استان نیز به عنوان یکی از مشکلات اصلی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

پوریا یاسینی، رئیس سازمان بسیج رسانه سیستان و بلوچستان در این جلسه به اهمیت رسانه و نقش آن در جامعه اشاره کردو گفت: رسانه به عنوان یک ابزار قدرتمند در جامعه، می‌تواند تأثیرات بسیار زیاد و مثبت یا منفی داشته باشد. بنابراین، باید به دقت و با مسئولیت از آن استفاده کرد.

وی تأکید کرد: رسانه باید به عنوان یک واسطه بین جامعه و دولت عمل کند و نقش خود را در ترویج فرهنگ‌ سازمان‌دهی، هم‌افزایی، هم‌زبان‌بودن و هم‌پایگی در جامعه باز کند.

یاسینی گفت: رسانه باید به صورت شفاف و حقيقي عمل كرده و خبر صحيح را منعكس کرده و به عنوان یک ابزار برای ترویج فرهنگ اخلاقی و اجتماعی در جامعه عمل کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه با تأکید بر اینکه رسانه باید به عنوان یک نهاد مستقل در جامعه عمل کند، خواستار همکاری و هم‌افزایی میان رسانه‌ها و سایر نهاد‌های جامعه شد.

در این جلسه، نمایندگان شرکت توزیع برق در زمینه پیگیری و رفع مشکلات مردم در حوزه برق قول مساعد داده و تاکید کردند طی برنامه زمانبندی مشخص این مشکلات را حل خواهند کرد.

بر اساس اعلام سازمان بسیج رسانه، با توجه به نتایج جلسه، قرار است کارگروه های مشترک شامل نمایندگان شرکت توزیع برق و سازمان بسیج رسانه، به صورت دوره‌ای برگزار شده و با همکاری های لازم، به حل مشکلات و تامین برق در مناطق مختلف استان پرداخته شود.

به گفته مسئولان سازمان بسیج رسانه، این اقدامات به منظور رفع مشکلات و بهبود وضعیت تامین برق در مناطق آسیب دیده صورت گرفته است و از همکاری های لازم با شرکت توزیع برق استفاده خواهد شد.

نمایندگان سازمان بسیج رسانه از شرکت توزیع برق خواستار ارائه گزارش ماهانه درخصوص پیشرفت‌های انجام شده در این زمینه شدند.

ارسال نظرات