خبرهای داغ:
همدان- فرمانده سپاه ناحیه همدان از اعزام یک هزار و ۸۰۰ نفر زائر در ایام  رحلت امام خمینی (ره) به حرم مطهر ایشان خبر داد.
کد خبر: ۹۵۱۷۴۲۹
|
۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۵۳

سرهنگ سیدجواد حسینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در همدان، ضمن تسلیت رحلت امام خمینی (ره) اظهار کرد: امام خمینی (ره) با انقلاب خود باعث امیدآفرینی در کشور شد و موجب به ثمر رساندن انقلاب و پیروزی حقیقی این انقلاب شد.

وی با بیان اینکه امام خمینی (ره) بزرگ‌مردی بود که عمر خود را در راه کسب علم و اجتهاد و مبارزه با طاغوت سپری کرد و توانست این انقلاب را به پیروزی برساند، افزود: امام (ره) با انقلاب خود توانست درس بزرگی به جهانیان دهد که به عنوان الگو و سرمشق قرار گرفت.

فرمانده سپاه ناحیه همدان با اشاره به اینکه هر ساله به مناسبت رحلت جانگداز امام خمینی (ره) از سوی سپاه ناحیه همدان برنامه‌های مختلفی برگزار می‌شود، گفت: امسال یک هزار و ۸۰۰ نفر زائر از شهرستان همدان در قالب ۶۲ دستگاه اتوبوس به حرم مطهر اعزام می‌شوند.

وی ادامه داد: از دیگر برنامه‌ها برپایی ایستگاه‌ها و موکب‌های صلواتی و فرهنگی در سطح شهرستان همدان است که به همت حوزه‌ها و پایگاه‌های مقاومت برگزار می‌شود.

حسینی ابراز کرد: به مناسبت این روز دسته‌های عزاداری از ساعت ۱۰  صبح از کانون بسیج به سمت میدان امام (ره) حرکت می‌کنند.انتهای پیام/

ارسال نظرات