حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
قناعت بیان اینکه حدود ۳۵ سال از ارتحال امام خمینی(ره) می‌گذرد، گفت: دشمن با امپراتوری رسانه‌ای که در دست دارد به شخصیت امام خمینی حمله می‌کند و این نشانه زنده بودن و پویایی این تفکر و مکتب در جهان است.
کد خبر: ۹۵۱۷۶۲۹
|
۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۱

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، دکتر قناعت استاندار خراسان جنوبی در مراسم بدرقه کاروان اعزامی استان خراسان جنوبی به مراسم ارتحال امام خمینی (ره)، ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای ۱۵۰۰ نفر از زائرین این کاروان و گرامیداشت ایام ارتحال امام خمینی(ره) و شهدای ۱۵ خرداد گفت:

وی با بیان اینکه حدود ۳۵ سال از ارتحال امام خمینی می‌گذرد، گفت: دشمن با امپراتوری رسانه‌ای که در دست دارد به امام ما حمله می‌کند و این نشانه زنده بودن و پویایی این تفکر در جهان است.

استاندار گفت: دشمن عامل مهم ایستادگی ملت ایران را از نگاه امام می‌بینند و مردم عزیز به راه امام باور و یقین قلبی دارند.

وی با اشاره به اینکه انقلاب و مکتبی که امام راحل راه اندازی کردند نقشه راه آزادگان جهان است، گفت: این مکتب ویژگی‌هایی دارد که شاخص اول مکتب سیاسی امام در هم تنیدگی سیاست با معنویت است؛ و این در حالی است که برخی معتقدند که دین و احکام الهی مربوط به مسائل شخصی است و قائل به جدایی دین از سیاست هستند.

قناعت افزود: شاخص دوم مکتب امام، اعتقاد راسخ امام به حضور و همراهی مردم بود؛ کرامت دادن به انسان، توجه به نظر مردم در تعیین مسئولین، توجه به عزت انسان، مسئله‌ای بود که امام مورد توجه ویژه قرار داد.

استاندار خراسان جنوبی بیان کرد: سومین شاخص مکتب سیاسی الهی امام خمینی؛ نگاه جهانی امام خمینی به دنیا و جهانی بودن مکتب امام راحل است که امروز ما شاهد انتقال تفکر انقلاب ایران در جهان هستیم و این تفکر را در کشورهای یمن، عراق، سوریه، فلسطین می بینیم که مقام معظم رهبری را فرمانده این جریان و محور مقاومت می‌دانند.

وی به اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران در جهان اشاره کرد و گفت: دشمن با ایجاد داعش سعی داشت دور تا دور ایران را بگیرند و ایران را نابود کنند و بدنبال تکه تکه کردن عراق و سوریه بودند و اوباما گفت که بشار اسد رفتنی است و راجع به او با من صحبت نکنید، ولی به برکت این مکتب دیدید که اوباما رفت و بشار اسد ماند.

قناعت مطرح کرد: کسی که در مقابل دیکتاتوری ایستادگی کرد امام خمینی بود و امروز مقام معظم رهبری ادامه دهنده این راه است.

وی، شاخص دیگر مکتب امام خمینی را عدالت اجتماعی دانست و گفت: نگاه امام در این زمینه توزیع خدمات اجتماعی بر اساس معیار‌های دینی بود و ما برای قضاوت باید تمام ابعاد این مکتب را ببینیم.

وی افزود: امروزه تحولات جهانی در مسیر انقلاب اسلامی و به نفع ماست و این تحولات به برکت جمهوری اسلامی و زحمات امام راحل و همراهی مردم عزیز ایران است.

استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد: یکی از رموز شکست ناپذیری انقلاب ما پشتوانه مردمی است که دشمن انواع تحریم‌ها و فشار‌ها را بر ما تحمیل کرده است.

وی بیان کرد: امسال انشاءالله شاهد حل مشکلات گسترده‌ای در ایران خواهیم بود و حذف دلار از معاملات ایران آغاز شده و این تفکر در کشور‌های زیادی در حال اتفاق افتادن است که خود نشان دهنده افول آمریکاست.

 

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها