فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر در مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر گفت: اندیشه‌های انقلابی و آزادی‌خواهانه امام راحل در جهان گسترش پیدا کرده است.
کد خبر: ۹۵۱۷۷۹۰
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۰

به گزارش خبرگزاری بسیج از بوشهر، سرتیپ علی رزمجو در این مراسم با اشاره به ویژگی های شخصیتی امام راحل افزود: امام خمینی (ره) امامی فقیه و فرزانه، عارفی آگاه، فیلسوفی شجاع و سیاستمداری بی همتا در عصر خود به شمار می رفت.
علی رزمجو اندیشه‌های آزادی‌خواهانه و انقلابی امام راحل را در افکار جهانیان طنین انداز دانست و اذعان کرد: اندیشه های امام خمینی (ره) اندیشه هایی تحول گرا و انقلابی در کشور ایران و تمام کشورهای مسلمان جهان به شمار می رود.
سردار علی رزمجو یکی از ویژگی‌های شاخص امام راحل را در خدا محوری و رهایی کشور از سلطه شوم مستکبرین جهان خواند و تصریح کرد: امام خمینی (ره) با روحیه انقلابی و استکبار ستیز خود کاخ های سلطه را در هم کوبید و انقلابی را از خرداد ۱۳۴۲ آغاز و با تکیه بر اندیشه های اسلامی و شیوه‌ها و ابزارهای مناسب فرهنگی این انقلاب را در بهمن ۱۳۵۷ به پیروزی رساند.
وی با بیان اینکه اندیشه های امام راحل در حال گسترش است گفت: اندیشه های تحول گرای امام خمینی (ره) به دلیل برخورداری از معنای علمی، اسلامی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی هرگز در تاریخ کنار نخواهند رفت و همچنان در جهان گسترش می‌یابد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات