حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در بیانیه ای به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد تأکید کرده است: سیره امام خمینی(ره) سرلوحه کاری مسئولان قرار گیرد.
کد خبر: ۹۵۱۷۸۰۰
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از سمنان، سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان در آستانه ۱۴ خرداد، سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد، با صدور بیانیه ای، فرارسیدن این ایام را گرامی داشت.
در متن این بیانیه آمده است: ۱۴ خرداد ماه تداعی حزن واندوه جانکاه امت اسلام در عزای فقدان احیاگر اسلام ناب محمدی حضرت روح الله است.
شخصیت بزرگی که با طهارت روح و عظمت ایمان خود، انقلاب اسلامی ایران را با قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ هدایت کرد و در بهمن ۱۳۵۷ به پیروزی رساند.
امام خمینی(ره) با تلاش و مجاهدت خستگی‌ناپذیر خود، نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر مبنای اسلام ناب محمدی(ص) بنیان نهاد و به عنوان الگو به جهانیان معرفی کرد و با اندیشه‌های نافذ خود، مسیر سعادت و رستگاری را بر مبنای آموزه‌های دین مبین اسلام، فراروی ملت شریف ایران اسلامی و دیگر ملل و جوامع آزاده و حق طلب قرار داد.
امروز نیز در سایه توجهات حضرت ولیعصر‌(عجل‌الله‌ تعالی فرجه الشریف) و رهبری حکیمانه حضرت آیت‌الله‌ خامنه‌ای، تفکر الهی امام خمینی در انقلاب اسلامی زنده است و میراثی ماندگار برای نسل های آینده این سرزمین اسلامی خواهدبود.
قیام خونین ۱۵ خردادماه سال ۱۳۴۲ نیز سرآغاز سقوط حکومت طاغوت بود که موجبات وزش نسیم بیداری و نجات تدریجی محرومان و مستضعفان از سلطه شیطانی مستکبران، در فراسوی جغرافیایی کشور را فراهم آورد.
سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان ضمن تسلیت سی و چهارمین سالروز غروب حزن انگیز خورشید درخشان آسمان ولایت در عصر معاصر و نثار خالصانه‌ترین درود‌ها به روح بلند آن، ولی خدا و شهدای والامقام قیام ۱۵ خرداد با آرمان‌های بلند امام بزرگوارمان و مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) تجدید پیمان می‌کنیم و بر ادامه راه امام و پیاده سازی منویات، آرمان‌ها و اهداف امام در تمامی زمینه‌ها تاکید کرده و از همه مسئولان نظام مصرانه میخواهیم که با تاسی به سیره امام (ره)، خدمت خالصانه به ملت را سرلوحه عمل خود قرار داده و در مسیر تمدن نوین اسلامی محکم و استوار گام بردارند.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین