خبرهای داغ:
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لردگان در گفتگو با خبرگزاری بسیج به مناسبت سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) گفت: صدا و فریاد امام خمینی (ره) بت ها و مشرکان این روزگار را در هم شکست.
کد خبر: ۹۵۱۷۸۰۳
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۳

به گزارش خبرگزاری بسیج از استان چهارمحال و بختیاری؛ مرتضی رشیدی  افزود: امام خمینی (ره) مظهر وحدت ویگانگی تمام مسلمانان جهان است و همچون چراغ هدایتی باعث روشنایی صراط مستقیم در عصر جاهلیت جهانی بود.

وی ادامه داد: امام راحل روح اسلام بود که در عصر حاضر در کالبد مرده و بی روح اسلام ایران دمیده شد و آن را دوباره زنده کرد و حماسه ای فراموش نشدنی در قلب تاریخ بشریت به وجود آورد.

رشیدی تصریح کرد: امام خمینی (ره) با تشکیل حکومت اسلامی ، ایننظام را به عنوان الگو و سرمشقی برای امت اسلامی و دیگر مردم ستم دیده در تمام جهان معرفی کرد و تمام آزادیخواهان جهان نیز اکنون باتاسی از این نظام الهی ، در برابر حکومت ظالمان مقاومت و ایستادگی می کنند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه لردگان با اشاره  به شخصیت امام راحل اظهار داشت: امام خمینی (ره) یک شخصیت استثنایی و کم نظیر در دوران معاصر است و از آنجایی که کار امام(ره)همواره با تدبیر و هوشمندی همراه بود، در جهان ماندگار شدند و در همین راستا نیز انقلاب اسلامی اکنون به الگویی برای تمام مسلمانان و آزادیخواهان جهان تبدیل شده است

ارسال نظرات