خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
در ابلاغیه ای از سوی دادستان خطاب به سازمان صنعت، معدن تجارت استان عنوان شد؛
  دادستان مرکز استان قزوین گفت: در راستای احیاء و صیانت از حقوق عامّه و تحقّق منویات رهبر معظم انقلاب در سال جاری, طبق ابلاغیه ای به سازمان صمت استان لزوم نظارت و توجه بیشتر بر مشاورین املاک و اجرای مصوبات قانونی در خصوص اجاره بهاء اعلام گردید
کد خبر: ۹۵۱۷۸۵۹
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۰۹

 

قزوین_ به گزارش خبرنگار بسیج، در راستای احیاء و صیانت از حقوق عامّه و تحقّق منویات رهبر معظم انقلاب در سال جاری, طبق ابلاغیه ای به سازمان صمت استان لزوم نظارت و توجه بیشتر بر مشاورین املاک و اجرای مصوبات قانونی در خصوص اجاره بهاء اعلام گردید.

حسین رجبی ضمن تذکر در صورت تعقیب کیفری مشاورین و پلمپ بنگاه املاک متخلفین اعلام کرد: مطابق مصوبه هفتمین جلسه شورای عالی مسکن حداکثر سقف مجاز افزایش اجاره بهای مسکن در تهران ۲۵ درصد و در سایر شهرها ۲۰ درصد تعیین گردیده که می بایست نظارت مستمر و کافی از سوی سازمان صمت جهت اجرای صحیح این مصوبه و ارسال گزارش به این دادستانی به صورت ماهیانه انجام پذیرد.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین