بیانیه مجمع علوی بسیج دانش آموزی بمناسبت ارتحال امام خمینی"ره"
سلام بر آن پیر خمین که نغمه یا لثارات الحسین مهدی را شنید بیرق هیهات من ظله را بر قله جهان ظالم بر مظلوم فریاد زد و تا خون علوی در رگ ها جریان دارد کربلا در کربلاست و از صلح با امان نامه های معاویه ای خبری نیست...
کد خبر: ۹۵۱۷۸۸۱
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۸

بسم الله الرحمن الرحیم

السلام علیک یا روح الله، الامام الخمینی، وعلی ولدَیک الطاهرین

سلام بر آن پیر خمین که نغمه یا لثارات الحسین مهدی را شنید بیرق هیهات من ظله را بر قله جهان ظالم بر مظلوم فریاد زد و تا خون علوی در رگ ها جریان دارد کربلا در کربلاست و از صلح با امان نامه های معاویه ای خبری نیست...

امروز اسلام دیگر ملت نیست، همه به لطف علی و آل علی امت شده اند و دیدبان های ملت های آزاده، آرمان های امام کبیر را از قلب تپنده حکومت اسلامی، ایران ولایی رصد می کنند.

ما سلاله های دهه هشتادی، رهبری تان را در مقابل گزافه های غربی و طبل تهی شرقیان ندیده ایم اما هنوز قصه های سربازانتان برای ما لالایی و برای دشمن عبرت شده و هم قسم شده ایم با نهضتی که بوی ناب مهدی میدهد و به عشق او میدان در میدان پیروز است...

میدان هایی که نائب بر حق شما مقام عظمای ولایت حضرت سید علی خامنه ای (مدظله) سکان داری می کند و رهبری شان مسیر مکتب روح الله را نعمت هدایت می بخشد.

حضرتی که روح الله امروز است و میلیون ها تلوزیون به افق فکری ایشان وصل است و فتنه های چندماهه را در چند دقیقه محو و خنثی می کند و روز به روز به نظم نوین جهانی نظم می بخشد.

رسانه های بیگانه می دانند و آموخته اند که نسل در نسل این میهن بوی بصیرت می دهد ایران بی اسلام را آیینه اسلام بی ایران معما شکافته اند و بی تدبیری رسانه ها را با تدبیر ها درهم کوبیده و خاطره کرده اند.

آرمان های بنیان گزار کبیر جمهوری اسلامی ایران منجی بشریت شده و شرق و غرب عالم را مجذوب خود می کند و ما ولایت فقسه را پشتیبانیم تا مملکتکان زیر چکمه های خارجی نرود...

ای رهبر جماران
فرزندانتان، میدان داران امروز
باری دیگر با همان اراده و همت روز های اول قیام پیمان می بندیم آرمان های انقلاب را تا رسیدن به قله تمدن نوین جهانی حفظ و عزیزتر از جان بداریم و تعرض آرمان ها را در خفقان جهانی خفه کنیم.

آسوده بخواب ای روح خدا
فرزندانتان بیدار تر از دیروز مکتب شما را حراست می کنند هنوز از خون جوانان وطن لاله خای گلگون می دمد.
یکی برای دیانت یکی برای امنیت و دیگری شهید غیرت می شود ...

دیانت و امنیت و غیرت جوانانمان را مدیون شماییم و خوش به حالمان که نه تکه ای از وطن بخشیده ایم نه قطاری برای دشمن ساختیم و نه هرزگی را مد جهانیمان تبلیغ کرده ایم و این جامعه ی پاک و منتظر به لطفتان بیدار شدند و بصیرت ایرانی اسلامی را به امت هدیه دادید.

ما پسران روح الله ، مسیر و امیرمان مشخص است و پا در رکاب راهوار خویش به سمت قله در حرکتیم و شاگرد خلف خمینی کبیر، سید خراسانی مان را تا ظهور حضرت موعود یاری کرده و ایران را تا نگین امت مهدی پشتیبانیم.

و حقا که
"امام خمینی (ره)
یک حقیقت همیشه زنده است..."

مجمع علوی سازمان بسیج دانش آموزی

ارسال نظرات