خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
  سرهنگ طاهرخانی عنوان کرد: همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی(ره) ۸۸۰ نفر از زائرین شهرستان البرز به مرقد مطهر حضرت امام(ره) اعزام می‌شوند
کد خبر: ۹۵۱۷۸۹۵
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۰

 

قزوین_سرهنگ محمداسماعیل طاهرخانی در گفتگو با خبرنگار بسیج در شهرستان البرز، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب، با درایت، قدرت و عزت، صراط و طریق امام راحل عظیم الشأن را پیموده و با تبیین اندیشه‌های آن مرد الهی، جامعه اسلامی را به سمت اهداف بلندش هدایت می کنند. 

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان البرز بیان کرد: پیمودن راه ولایت فقیه و کسب فیوضات اندیشه امام -قدس سره- از زبان ایشان، عمل صالحی است که زمینه نزدیک شدن به تحقق اندیشه‌های آن امام بزرگوار را فراهم می‌سازد.

وی خاطرنشان کرد: امروز تنها کسانی می‌توانند ادعای پیروی راستین از امام و انتساب به ایشان را داشته باشند که به مقام منیع ولایت فقیه ملتزم و در مسیر رهنمودهایش رهرو باشند.

طاهرخانی عنوان کرد: همزمان با سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) ۸۸۰ نفر از زائرین به مرقد مطهر حضرت امام(ره) اعزام می‌شوند تا یکبار دیگر با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کنند.

 

انتهای پیام

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین