مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت:انقلاب اسلامی با رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) و حمایت مردم به پیروزی رسید.
کد خبر: ۹۵۱۷۹۰۰
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۵۲

به گزارش خبرنگار بسیج زنجان؛ حجت الاسلام بیگدلی در نشست به مناسبت بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره) که در سالن جلسات اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار شد، اظهار داشت:حرکت و قیام امام خمینی (ره) در دنیا بی نظیر است که امروز آثار و برکات آن را شاهد هستیم و این عزت و اقتدار و پیشرفت کشور مرهون قیام و نهضت امام (ره) است.

انقلاب اسلامی با رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) به پیروزی رسید
وی با اشاره به سخنی از امام راحل (ره) «ملت ایران بهتر از مردم عصر رسول الله هستند»، گفت:زمانی که امام قیام کردند اهداف الهی داشتند و با رهبری حکیمانه و کاریزما ایشان انقلاب به پیروزی و استقلال و آزادی رسید.

حجت الاسلام بیگدلی با بیان اینکه انقلاب با شعار‌ها تعریف می‌شود و با تحقق یافتن شعار‌ها پیروزی نیز مشخص شد، گفت:انقلاب در تمام ابعاد سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، نظامی، امنیت، پزشکی و سایر موارد پیشرفت‌های بسیاری بدست آورده است که امروز دشمن نیز از این پیشرفت و توسعه هراس دارد.

انقلاب اسلامی با رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) به پیروزی رسید

این مسئول افزود:ثمره حرکت امام تحقق شعار‌های ایشان از جمله استقلال، آزادی، مبارزه با استکبار و نظام سلطه، حمایت از مستضعفین، امنیت، حمایت از آزادی خواهان دنیا بود و بستری که امام ایجاد کردند برتر از آن چیزی که ما تصور می‌کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه استان با اشاره به اینکه امام (ره) زمانی انقلاب را به ثمر رساند که کشور شوروی و آمریکا در دنیا حرف اول و آخر را می‌زدند، عنوان کرد:امروز شاهد آن هستیم که کشور ایران با تمام قدرت در مقابل آن‌ها ایستاده است.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران امروز در صحنه‌های بین المللی تصمیم گیرنده است، تصریح کرد:مقاومت جوانان در زمان انقلاب و دفاع مقدس امروز به ثمر رسیده است و امنیت کشور را مدیون شهدا هستیم.

انقلاب اسلامی با رهبری حکیمانه امام خمینی (ره) به پیروزی رسید
حجت الاسلام بیگدلی با تاکید بر اینکه مشکلات کشور با دست دشمن قابل حل نیست، افزود:مشکلات به همت مسئولین انقلابی و استفاده از ظرفیت جوانان و تکیه بر داشته‌های داخلی قابل حل شدن است.

وی با اشاره به اینکه ملت ایران آگاه هستند، بیان کرد:امروز در جنگ شناختی هستیم و این موضوع را مردم به خوبی درک می‌کنند و راه خود را از دشمن جدا کرده اند.

مسئول دفتر نمایندگی، ولی فقیه در سپاه استان زنجان با بیان اینکه قدرت از غرب به شرق در حال انتقال است، گفت:امروز تفکر اسلامی، علوی و فاطمی در حال فرهنگ سازی است و خوشبختانه کشور‌های اروپایی نیز از این موضوع استقبال می‌کنند.

حجت الاسلام بیگدلی در پایان خاطرنشان کرد:تفکرات اسلامی جایگزین تفکرات دیگر شده است و در اقصی نقاط جهان تفکر الهی، پایدار و منطقی نیز ترویج خواهد یافت.

ارسال نظرات