حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اشاره به مدیریت بار الکتروپمپ های کشاورزی به صورت زمانبندی شده در تابستان گفت: بهای برق این مشترکین در ساعات غیرپیک مصرف در تابستان به صورت رایگان خواهد بود.
کد خبر: ۹۵۱۷۹۳۳
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۵

به گزارش خبرگزاری بسیج از آذربایجان شرقی، عباس حسامی با بیان اینکه پیرو مصوبه هیئت وزیران، وزارت نیرو  با همکاری وزارت جهاد کشاورزی موظف به مدیریت مصرف برق طی بازه زمانی پیک مصرف در تابستان بوده اظهار کرد: با توجه به این موضوع در حوزه کشاورزی موظف به اعمال مدیریت بار الکتروپمپ های کشاورزی به میزان 5 ساعت روزانه در محدوده زمانی 15 خرداد لغایت 31 شهریور ماه سال جاری است.

وی افزود: مطابق ابلاغ شرکت توانیر تمامی مشترکین کشاورزی دارای انشعاب پمپ آب برای مدیریت مصرف در 2 بازه زمانی 5 ساعته، 11 الی 16 و 13 الی 18 گروهبندی شده و به منظور اطلاع رسانی به مشترکین به جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی ارسال شده است.

حسامی خاطرنشان کرد:  بهای برق این مشترکین در سایر ساعات به صورت رایگان خواهد بود.

وی ادامه داد: برق تمامی مشترکین چاه های کشاورزی دارای کنتور هوشمند با قابلیت کنترل پذیری، در بازه زمانی اعلام شده در کل دوره پیک به صورت اتوماتیک اعمال مدیریت بار خواهد شد.

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها