خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا :
  حجت الاسلام پنجی گفت :شناخت صحیح و ادامه راه امام و بازخوانی تاریخ و اصول خط امام خمینی(ره) دو اصل اساسی است 
کد خبر: ۹۵۱۷۹۹۶
|
۱۳ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۲

 

قزوین :خبرنگار خبرگزاری بسیج حجت الاسلام و المسلمین محمد پنجی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا، در جلسه هماهنگی اعزام زائرین به مرقد مطهر امام خمینی(ره) ، به اصول مهم خط امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: با بررسی در زندگی سیاسی امام خمینی(ره) می توان فهمید که امام اصول ثابتی داشت. عقلانیت، معنویت و عدالت از اصول ثابت امام بود و هیچ گاه از این اصول تخطی نکرد و این اصول از بینات و مصادیق آشکار خط امام خمینی(ره) در زندگی سیاسی ایشان بود.

وی در ادامه افزود: اثبات اسلام ناب محمدی و نفی اسلام آمریکایی، تکیه بر قدرت الهی و بی اعتمادی به قدرت های مستکبر و زورگوی جهان، اعتماد به اراده و نیروی مردم و مخالفت با تمرکزهای دولتی، طرفدار جدی حمایت از محرومان و مستضعفان جهان، استقلال کشور و وحدت ملی از دیگر اصول و خط امام خمینی(ره) بود.

حجت الاسلام و المسلمین پنجی، تحریف شخصیت امام خمینی(ره) مصداق بلعیده شدن در هاضمه سیری ناپذیر استکبار جهانی دانست و افزود: امام خمینی(ره) بنیانگذار یک مکتب فکری، سیاسی و اجتماعی بود و ملت ایارن این مکتب را به عنوان نقشه راه از ابتدای انقلاب پذیرفت و به آنها عمل کرده است. تحریف خط و شخصیت امام خمینی(ره) مصداق گم شدن نقشه راه انقلاب و به عبارتی دیگر تحریف شخصیت امام خمینی(ره) مصداق بلعیده شدن در هاضمه سیری ناپذیر استکبار جهانی است و تحریف شخصیت امام، تحریف راه امام و منحرف کردن مسیر صراط مستقیم ملت ایران است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام حسین(ع) شهرستان بوئین زهرا ، در پایان سخنان خود، به راههای جلوگیری از تحریف شخصیت و خط امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: شناخت صحیح و ادامه راه امام و بازخوانی تاریخ و اصول خط امام خمینی(ره) دو اصل اساسی و مهم برای جلوگیری از تحریف شخصیت امام می باشد. اگر ملت ایران می خواهد به هدفهای متعالی و معنوی خود برسد و بخواهد راه و مسیر انقلاب را ادامه بدهد باید راه امام بزرگوار را بشناسد، اصول او را درست بشناسد و نگذارد شخصیت امام را تحریف کنند. و آن راهی که می تواند مانع از این تحریف بشود، بازخوانی اصول امام است و این اصول در طول ده سال دوران حاکمیت انقلاب اسلامی و پیش از آن در طول پانزده سال دوران نهضت در بیانات گوناگون بیان شده است.

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین