حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
تبریز- یک فعال فرهنگی توجه به مستضعفان را از تاکیدهای امام خمینی(ره) دانست و گفت: صف آرایی مستکبران در مقابل مستضعفان، تقابل عدل و ظلم و رویارویی محرومان و چپاولگران، همواره در کلام و پیام امام موج می زد.
کد خبر: ۹۵۱۸۱۱۴
|
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۳

میلانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در آذربایجان شرقی، افزود: امام خمینی(ره) علاوه بر زبان، با قلم و قدم و با همه توان، در خدمت مستضعفان و محرومان بوده و مبارزه با ظلم و ظالم و مستکبران را خط مشی اصولی خود قرار داده بود.

وی روحیه استکبارستیزی از دیگر ویژگی های امام راحل عنوان و بیان کرد: امام خمینی(ره) حکومت را وسیله ای برای تحقق عدالت می دانست و معتقد بود تحقق عدالت بدون سرکوب کردن مستکبران و چپاولگران میسّر نخواهد بود.

میلانی خاطرنشان کرد: در حکومتی که حضرت ولی عصر(عج) آن را بنیان گذاری می کند، زمام امور در دست طبقات صالح جامعه بوده و اشراف و مستکبران که همیشه بر اثر خصلت برتری جویی و سلطه طلبی در برابر قیام های الهی پیامبران و اولیای دین ایستاده و از پذیریش عدل در جامعه خودداری کرده اند، هیچ گونه جایگاهی نخواهند داشت.

وی حمایت از مستضعفان را از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی به علت دفاع از همین شعار قرآنی، فشارهای سیاسی فراوانی را از سوی استکبار در طول سالیان متمادی تحمل کرده است.

میلانی در پایان، اظهار داشت: درک عمیق و حس دلسوزی معمار بزرگ انقلاب نسبت به طبقه محروم و مستضعف به اندازه ای بود که نه تنها برای ایرانیان، بلکه برای محرومان و مستضعفان دیگر کشورها نیز به عنوان یک حامی بزرگ شناخته شده اند و امروز نیز نظام جمهوری اسلامی ایران همان نفش را ایفا می کند

 

 

ارسال نظرات
پر بیننده ها