خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
کد خبر: ۹۵۱۸۲۵۰
|
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۴

 شهید عزیزالله بهمنی فرزند راه خدا از شهدای مدافع وطن استان خوزستان است که در نخستین روز از آبان ماه سال ۱۳۷۳ در روستای چل ‌سرخ بخش صیدون باغملک در خانواده‌ ای پرجمعیت دیده به جهان گشود.

وی هشت برادر و دو خواهر دارد و خود فرزند پنجم خانواده است ، پدرش فردی کشاورز و بسیار زحمتکش و مادرش در خانه به تعلیم و تربیت فرزندان مشغول بود.

شهید عزیزالله بهمنی دوران کودکی خود را با درس خواندن، عضویت در بسیج و هلال احمر و کار کردن در مزرعه پدری گذراند و پس از اخذ دیپلم در مهرماه سال ۱۳۹۳ و در ایام جوانی به استخدام نیروی انتظامی در آمد و جهت خدمت به کلانتری ۲۲ مجاهد اهواز منتقل شد.

او در تیر ماه سال ۱۳۹۵ با دختر دایی خود ازدواج کرد، حاصل این پیوند فرخنده فرزند دختری به ‌نام نیایش است که در زمان شهادت پدر یک سال سن داشت.

سرانجام پس از چند سال خدمت در جمع سبزپوشان ناجا شهید عزیزالله بهمنی به ‌همراه شهید علی ‌بخش حسنوند از عوامل نیروی انتظامی اهواز بر اثر حمله و تیراندازی افراد ناشناس در بامداد روز یک ‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ حین انجام وظیفه در اهواز به شهادت رسید

ارسال نظرات
پرطرفدارترین