خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
- مدیر عامل آبفا خوزستان گفت: فاز اول طرح آبرسانی به روستاهای قلعه دژ ۲، گنجیگان و شله زار زیدون بهره‌برداری شد.
کد خبر: ۹۵۱۸۲۵۸
|
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۶

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، محمدرضا کرمی نژاد روز شنبه با اشاره به اینکه فاز اول این طرح که شامل آبرسانی به روستاهای قلعه دژ ۲ و گنجیگان بود افتتاح شد، اظهار کرد: با اجرای این پروژه، از این پس برای آبرسانی به این روستاهای از تانکر استفاده نخواهد شد و مشکل بی‌آبی این مناطق پس از سالیان متوالی برطرف شد.

 

وی با اشاره به اجرا و راه اندازی ۱۵ کیلومتر خط انتقال ، ایستگاه پمپاژ و ۲ مخزن ۳۵ و ۱۶ مترمکعبی در فاز اول افزود: با تکمیل فاز دوم این طرح که شامل ۱۷ کیلومتر خط انتقال است و در حال اجر می‌باشد، جمعیت ۸۰۰ نفری روستاهای شله زار یک و شله زار ۲ از نعمت آب شرب سالم و پایدار بهره‌مند می‌شوند.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: این پروژه با اعتبار ۱۱۰ میلیارد ریال در مرحله اجرا قرار داشته و فاز اول آن تکمیل شده است.

 

وی افزود: با عزم راسخ دولت سیزدهم در امر تخصیص اعتبار و توجه ویژه به استان خوزستان، تلاش می‌کنیم تا پایان‌ نیمه دوم‌ سال آتی مشکل تنش آبی استان خوزستان را به طور کامل برطرف کنیم.

 

کرمی نژاد گفت: در سال جاری آبرسانی به روستاهای قلعه دژ و گنجیگان به طول ۱۴ کیلومتر، روستاهای کره سیاه به طول ۲ کیلومتر و روستاهای بدلی و سیلابک به طول ۲ کیلومتر اجرا شده است.

 

وی افزود: همچنین آبرسانی به روستای شله زار به طول ۱۷ کیلومتر، مجتمع دودانگه در فاز دوم به طول هفت کیلومتر، آبرسانی به ۲۱ روستای شهر تشان در قالب طرح محرومیت زدایی به طول ۱۶ کیلومتر در دست اجرا است که تلاش می‌کنیم به سرعت وارد مدار بهره‌برداری شود

ارسال نظرات
پرطرفدارترین