حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
کد خبر: ۹۵۱۸۲۶۱
|
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۲۵

به گزارش خبرگزاری بسیج، حجت الاسلام تقوی رییس حوزه علمیه آیت الله حکیم شیروان در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) درسپاه شیروان گفت: امام از لحاظ ویژگی های شخصیتی در ابعاد مختلف فردی، اجتماعی ،سیاسی و سایر ابعادبی نظیز بود.
حجت الاسلام تقوی ادامه داد:
امروزروح امام در مقام معظم رهبری دمیده شده است؛ لکن مشکلات اقتصادی چشمان ما را کور کرده و ما ابعاد مختلف شخصیتی رهبری معظم را نمیشناسیم.

رییس حوزه علمیه شیروان اظهار کرد: ما باید در شرایط امروز شبهات مطرح شده را بیشتر واقف باشیم و آنهارا برای مردم حل کنیم؛ چرا که نقش مردم نقشی حیاتی در جامعه است و این مردم اند که باید به حکومت اسلامی مقبولیت ببخشند.

تقوی تاکید کرد: بحمدالله با وجود فتنه های عمیق در طول دوران انقلاب بادرایت مقام معظم رهبری ایران سوریه سازی نشد هرچند که هزینه دادیم.
حجت الاسلام تقوی افزود: از ویژگی های های شخصیتی و بارز امام می توان به تقوا،باور قلبی به خود و خدا،خستگی ناپذیری و ساده زیستی اشاره کرد.

این مراسم با حضور پایوران کادر و وظیفه سپاه شیروان برگزار شد.

ارسال نظرات
پر بیننده ها