خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
انجمن‌های علمی «حقوق» و «علوم پایه و پاتوبیولوژی» دانشگاه شهید چمران اهواز موفق به کسب عناوین برتر پانزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت شدند.
کد خبر: ۹۵۱۸۲۶۴
|
۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۳۵

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان، آیین اختتامیه پانزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت با حضور دکتر زلفی‌گل وزیر علوم و دکتر کلانتری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت عتف و جمعی از مسئولان و دبیران کل انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور، دبیران اتحادیه‌های علمی دانشجویی و کارشناسان انجمن‌های علمی به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار شد.

 

در پانزدهمین جشنواره بین‌المللی حرکت ویژه‌ آثار و دستاوردهای اتحادیه‌ها و انجمن‌های علمی دانشجویی، انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور در بخش‌های مختلف به رقابت با یکدیگر پرداختند که در این میان انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز در دو بخش حائز رتبه شدند.

 

در بخش فعالیت خلاقانه انجمن علمی دانشجویی حقوق این دانشگاه با طرح حقوق پلاس و در بخش نشریه انجمن علمی دانشجویی علوم پایه و پاتوبیولوژی برگزیده شدند.  

 

انتهای پیام

 

 

 

ارسال نظرات
پرطرفدارترین