حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
نشست قرارگاه جهادی صنعت، معدن و انرژی با هدف کمک به افزایش رشد تولید در کازرون تشکیل شد.
کد خبر: ۹۵۱۸۵۹۵
|
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۱

به گزارش خبرگزاری بسیج از فارس، مهندس محمدجعفر شفیعی مسئول بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کازرون تولید را اصلی‌ترین نیاز امروز کشور در گذر از مشکلات داخلی و رفع تحریم‌های استکبار جهانی برشمرد و تصریح کرد: دشمن طی چهار دهه گذشته با روش‌های مختلف و تحریم‌های ظالمانه به دنبال ضربه زدن به کشور است و در چنین شرایطی برنامه‌ریزی اصولی و صحیح برای ارتقای بهره‌وری و کیفیت تولید داخل در واقع به رونق و رشد تولید کمک شایانی می کند.

وی از تشکیل قرارگاه جهادی صنعت، معدن و انرژی با هدف کمک به افزایش ظرفیت تولید، تثبیت اشتغال و اشتغال‌زایی جدید و همچنین کمک به واحدهای راکد و نیمه فعال خبر داد و افزود: قرارگاه صنعت، معدن و انرژی بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کازرون با استفاده از پتانسیل و ظرفیت اقشار مختلف بسیج و با کمک دستگاه‌های اجرایی شهرستان و استان تلاش می‌کند تا با عارضه‌یابی و دادن مشاوره رایگان در زمینه‌های مختلف به واحدهای صنعتی در جهت رفع موانع و مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی، گامهای مهمی بردارد.

مهندس شفیعی با اشاره به اقدامات قرارگاه جهادی صنعت، معدن و انرژی بسیج مهندسین خاطرنشان کرد: پیگیری جهت حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی با دستگاه‌های اجرایی شهرستان همچون بانک‌ها، بیمه تأمین اجتماعی، دارایی، شرکت توزیع برق، شرکت گاز، منابع طبیعی، محیط زیست، پیگیری امورات حقوقی شرکت‌ها، کمک به تأمین مواد اولیه مورد نیاز شرکت‌ها، کمک به بازاریابی و فروش محصولات واحدهای صنعتی، شناسایی قوانین و مقررات مزاحم تولید و پیگیری جهت رفع آن‌ها و اشتغال‌زایی از جمله اقدامات این قرارگاه جهادی تاکنون بوده است.

وی در پایان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص مهار تورم و رشد تولید اظهار داشت: مدیران اجرایی شهرستان باید زیرساخت‌ها و تسهیلات لازم را برای سرمایه‌گذاری فراهم کنند و هر نوع مانعی را برای فعالیت واحدهای تولیدی و ایجاد اشتغال از میان بردارند و امروز، برای کنترل تورم و رشد تولید نیاز به اقدام و عمل با همت مردم و مسئولین است و باید ما می‌توانیم را در سال جاری بر طبق برنامه کارشناسی عملیاتی کنیم.

در این نشست، اعضای قرارگاه صنعت و معدن نهضت جهش تولید بسیج مهندسین صنعت و معدن سپاه کازرون به بحث و تبادل نظر پیرامون مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی و معدنی و بررسی راهکارهای تحقق رشد تولید در شهرستان کازرون پرداختند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین