حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: نیروی زمینی سپاه در مناطق مرزی شمال‌غرب، غرب، جنوب‌غرب و جنوب‌شرق مستقر است، رزمندگان این نیرو با اقتدار و عزت در پاسگاه‌ها و پایگاه‌های مرزی از مرز‌های مناطق یادشده دفاع می‌کنند.
کد خبر: ۹۵۱۸۶۷۹
|
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰

حضور مقتدر

به گزارش خبرگزاری بسیج، سردار پاسدار «علی‌اکبر پورجمشیدیان» معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خصوص حوادث اخیر در مرز‌های شرقی کشورمان، اظهار داشت: در قسمت‌هایی از مرز که نیروی زمینی سپاه اعم از مناطق شمال‌غرب، غرب، جنوب‌غرب و جنوب‌شرق مستقر است، رزمندگان این نیرو با اقتدار و عزت در پاسگاه‌ها و پایگاه‌های مرزی از مرز‌های مناطق یادشده دفاع می‌کنند.

سردار پورجمشیدیان افزود: این عزیزان با تلاش شبانه‌روزی خود علاوه بر حراست از مرز‌ها از عمق داخلی مرز‌ها هم مراقبت می‌کنند تا مشکلی در خصوص برقراری امنیت به‌وجود نیاید.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه اضافه کرد: البته بروز بعضی اتفاقات، مشکل جدی برای مرز‌های کشورمان ایجاد نمی‌کند؛ با این حال برای جلوگیری از هرگونه ناامنی مرزی، نیرو‌های مسلح کشورمان اعم از ارتش قهرمان و نیرو‌های خدوم مرزبانی فراجا در کنار پاسداران، در مرز‌ها حضور مقتدرانه دارند؛ ولی با وجود این، نیرو‌های مسلح کشورمان صبر انقلابی هم دارند که این نشان از قدرت تدبیر و فرماندهی آن‌هاست.

ب/2623

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین