نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی صیانت از حقوق ملی و بیت‌المال را رسالت خطیر مدیران عنوان کرد و گفت: خیانت به اموال مسلمین گناهی نابخشودنی است و همه باید تلاش کنند ریالی از بیت‌المال هدر نرود.
کد خبر: ۹۵۱۸۷۷۱
|
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۰

به گزارش خبرگزاری بسیج استان مرکزی؛ آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی در کلاس درس اخلاق مدیران استان مرکزی، گفت: انگیزه‌های الهی و افزایش رضایتمندی عمومی باید سرلوحه کار مسئولان و مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار داشته باشد.

وی ادامه داد: پست‌های مدیریتی در جامعه ایران اسلامی موهبتی الهی است و خادمان مردم در دستگاه‌های اجرایی باید با رعایت اصل اخلاق مداری، امانتداری و صداقت در جهت تسهیل امور مردم گام بردارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: مهار تورم و رشد تولید به عنوان شعار سال با عزم و اراده و تلاش مضاعف محقق می‌شود و وظیفه مدیران دستگاه‌های اجرایی در این راستا بسیار سنگین است.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی صیانت از حقوق ملی و بیت‌المال را رسالت خطیر مدیران عنوان کرد و گفت: خیانت به اموال مسلمین گناهی نابخشودنی است و همه باید تلاش کنند ریالی از بیت‌المال هدر نرود.

وی در ادامه سخنان خود ضمن تقدیر از حضور ملت ایران و مردم ولایتمدار استان مرکزی در آئین سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) بیان کرد: خداوند با انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل به ملت ایران عزت و سربلندی داد و همه باید قدردان باشند.

امام جمعه اراک اظهار کرد: پژوهشگران و دانشگاهیان باید تحقیقاتی در زمینه اوضاع و احوال کشور و جهان قبل از پیروزی انقلاب اسلامی داشته باشند تا برای مردم و نسل جوان جامعه مشخص شود امام خمینی(ره) چگونه این شجره طیبه‌ را بنا نهادند که امروز شاهد دستاوردهای ارزشمند آن هستیم.

آیت‌الله دری نجف‌آبادی ادامه داد: امام خمینی(ره) به نسل امروز و آینده فرهنگ و هویت بخشید و امروز ما وظیفه داریم که اندیشه‌ها و آرمان‌های امام خمینی(ره) را گسترش و تعمیق دهیم.

وی همچنین به ماه ذی‌الحجه اشاره کرد و گفت: مراسم معنوی حج، سرمایه حیات جاودانه است و انسان را به افق توحید نزدیک‌تر می‌کند که این مهم تنها با اجرای دقیق دستورات عبادی حج حاصل می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
پر بیننده ها