خبرهای داغ:

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
اعلایی گفت: تثبیت اراضی کشاورزی نشان دهنده این است که مجموعه مدیریتی استان قزوین نسبت به دستور رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور مبنی بر احیای دشت قزوین تمرکز جدی دارد و به دنبال بهره وری بیشتر کشاورزی در این دشت حاصل خیز می باشد
کد خبر: ۹۵۱۸۷۹۲
|
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۵

.

قزوین_ به گزارش خبرنگار بسیج، محمدمهدی اعلایی استاندار قزوین روز چهارشنبه در جلسه قرارگاه صدور اسناد، حفظ کاربری و یکپارچه سازی اراضی کشاورزی استان قزوین اظهار داشت: در ابتدای دولت سیزدهم و زمانی که بحث سند دار کردن اراضی کشاورزی استان در کانون توجه قرار گرفت، قزوین در رتبه ۲۷ کشور قرار داشت ولی امروز و با گذشت کمتر از 2 سال استان در رتبه ششم سند دارکردن اراضی کشاورزی و در رتبه نخست رفع تداخلات اراضی قرار دارد.

وی با بیان اینکه آمار گویای خدمات دست اندکاران استان قزوین در این زمینه است، افزود: تثبیت اراضی کشاورزی نشان دهنده این است که مجموعه مدیریتی استان قزوین نسبت به دستور رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور مبنی بر احیای دشت قزوین تمرکز جدی دارد و به دنبال بهره وری بیشتر کشاورزی در این دشت حاصل خیز می باشد.

اعلایی با بیان اینکه حفظ کاربری کشاورزی یکی از مسئولیت های جدی مسئولان استان است، اضافه کرد: یکی از عواملی که می تواند منجر به رشد تولید و کاهش قیمت تمام شده در حوزه کشاورزی شود، تثبیت کاربری اراضی کشاورزی است که در این زمینه باید اقدامات مختلفی انجام داد.

 

انتهای پیام/۱۰۱۰

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین