خبرهای داغ:

حضرت آیت الله خامنه ای :روز ولادت نبىّ بزرگوار اسلام، روز تدبّر در برکات بی پایان این مولود مکرّم است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج یادگار بزرگ و درخشان امام راحل است

      

حضرت آیت الله خامنه ای:بسیج مظهر اقتدار ملیست

      

حضرت آیت الله خامنه ای: ولادت پیغمبر اکرم (صلّی‌الله‌علیه‌وآله‌وسلّم) روحی بود که در کالبد دنیای مرده‌ی آن روز دمیده شد

      
- معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: سه کاروان سلامت در یک ماه اخیر توسط اعضای داوطلبان این جمعیت به مردم مناطق محروم سه شهرستان خدمت درمانی ارائه کردند.
کد خبر: ۹۵۱۸۸۳۴
|
۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۵۱

به گزارش خبرگزاری بسیج خوزستان به نقل از جمعیت هلال احمر استان خوزستان بیژن فتاحی راد بیان‌کرد: سه کاروان سلامت از سوی امور داوطلبان هلال احمر استان با هدف ارائه خدمت بهداشتی و درمانی در مناطق کم برخوردار سه شهرستان خوزستان فعالیت کردند، این کاروان‌ها در روستای "بنه مهدی" و "دره نوح" از شهرستان شوشتر، "انتهای شریفی" در بندر ماهشهر و "اسلام آباد سنگبری" از توابع شهرستان بهبهان مستقر و خدمات رسانی کردند.

 

وی افزود: این کاروان‌ها خدماتی از قبیل غربالگری شامل سنجش فشار و میزان قند خون، معاینه رایگان توسط پزشکان داوطلب، ارائه خدمت از سوی کارشناسان مامایی، خدمات روانشناسی و ارائه خدمت در بخش تغذیه ارائه شد و در برخی موارد مراجعان به متخصصان مربوطه ارجاع شدند.

 

فتاحی راد بیان‌کرد: با مشارکت خیران، داوطلبان و جمعیت هلال احمر هلال احمر یک میلیارد ریال برای فعالیت این سه کاروان سلامت هزینه شد.

 

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: این کاروان‌ها با حضور ۴۱ نفر از پزشکان و پیرا پزشکان داوطلب در کنار اعضای جوانان، امدادگران و داوطلبان جمعیت هلال احمر به بیش از ۲۷۰ نفر از اهالی روستاهای مذکور خدمات رسانی کردند.

 

هلال احمر در کنار بهداشت در حوزه بهداشت و درمان و ارائه خدمات پزشکی ورود می‌کند و با برپایی کاروان های سلامت به مردم مناطق محروم استان خدمات درمانی ارائه می دهد

ارسال نظرات
پرطرفدارترین