حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
شاهرود_ مسئولین بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود با حضور در بخش بیارجمند در خصوص اجرای برنامه‌های جهادی در این بخش با مسئولین منطقفه رایزنی و عرصه‌های خدمت را شناسایی کردند.
کد خبر: ۹۵۱۸۸۴۶
|
۱۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۷:۱۰

به گزارش خبرنگار بسیج، مسئولین بسیج دانشجویی شهرستان شاهرود در روستای زمان آباد و احمدآباد بخش خارتوران بیارجمند جهت برگزاری اردو‌های طرح هجرت ۱۴۰۲ بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شاهرود حضور یافتند و با هدف شناسایی بوم منطقه، شناخت ظرفیت‌ها و فرصت‌ها منطقه و ... با فرمانده بسیج پایگاه روستا، دهیار، شورای اسلامی، روحانی مقیم در منطقه حضور یافتند.
همچنین مسئولین در مجتمع آموزشی و مدارس منطقه جهت هماهنگی برنامه‌های جهادی مرتبط با مرمت و زیباسازی مدارس، جهاد آموز و ارتقای سطح تحصیلی و ... دانش آموزان منطقه و مرکز بهداشت روستای زمان آباد و احمد آباد و بررسی مسائل مرتبط با بهداشت و درمان و نیازمندی‌های بهداشتی درمانی مردم منطقه جهت برنامه ریزی جهت حضور گروه‌های جهادی عرصه بهداشت و درمان انجام پذیرفت.

ارسال نظرات
پر بیننده ها
پرطرفدارترین