حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۴۰۲، سال جدید را با عنوان سال«مهار تورم، رشد تولید» نام‌گذاری کردند.

      

رهبر انقلاب در دیدار با مسئولان نظام : ما گفتیم رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند، خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند.

      
به منظور همدلی و انس والفت مراسم ذکر توسل به اهل بیت(علیهم السلام) همراه با سخنرانی، مداحی و برپایی ایستگاه صلواتی با حضور مردم محلی، رزمندگان و بسیجیان گردان ۱۲۴ امام حسین(علیه السلام) در محل اردوگاه درچه برگزار گردید.
کد خبر: ۹۵۱۸۸۶۳
|
۲۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۱:۰۲

به گزارش خبرگزاری بسیج از لشکر ۱۴ امام حسین(علیه السلام)، به منظور همدلی و انس والفت مراسم ذکر توسل به اهل بیت(علیهم السلام) همراه با سخنرانی، مداحی و برپایی ایستگاه صلواتی با حضور مردم محلی، رزمندگان و بسیجیان گردان ۱۲۴ امام حسین(علیه السلام) در محل اردوگاه درچه برگزار گردید.

فرمانده گردان ۱۲۴ امام حسین(علیه السلام) گفت: هر شب جمعه در طول سال ، مراسم دعای کمیل و سخنرانی در باب معارف اهل بیت (علیهم السلام) به همراه بر پایی ایستگاه صلواتی در اردگاه شهدای درچه ، در کنار مزار شهید گمنام برپا می باشد، و رزمندگان گردان ۱۲۴ امام حسین(علیه السلام) در برگزاری این برنامه بصورت داوطلب همکاری و حضور پیدا می کنند.

وی در ادامه افزود: از جمله برنامه های فرهنگی برگزار شده گروه سرود ترنم انقلاب از بسیجیان پایگاه ویژه گردان ۱۲۴ امام حسین(علیه السلام) هستند که در مراسمهای  مختلف به مناسبت ایام دهه کرامت، ولادت امام رضا(علیه السلام) و ایام رحلت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(قدس سره الشریف) و قیام خونین پانزده خرداد در این برنامه بمدت چند شب جمعه سرود اجرا کردند.

ارسال نظرات
پر بیننده ها